Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć gra ktoś na hcl albo cl?
#1
Witam wszystkich po dluzszej przerwie, czy ktos obecnie gra na serwerze na classicu albo na hardcorze cl lub lod?
Pozdrawiam!
Reply
#2
Na hcl czasem widzę jedną osobę. Raczej wszyscy grają scl i pvp Oczko
Reply
#3
dzieki za odpowiedz :p oby jeszcze ktos sie skusil
..
Reply
#4
swego czasu na hclod bylo wiecej graczy niż na sofcie ;p ktos tam czasem zagląda, ja osobiscie nie mam zadnej postaci w trybie hc, nie dam rady na niestabilnym łączu Język
Reply
#5
Ja ja ja ja jak najbardziej pisze sie na HC CL Uśmiech)
Reply
#6
odświeżam, zacząłem trochę atakować classic zarówno hc jak i soft, może ktoś się skusi to pomogę i dam eq Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#7
jest kilku graczy ja gram hC , chetnie pomoge cos dam na start , dzik , gambler luigi z tych stalych rkordys jakos tak
Reply
#8
hc byłoby bardziej grywalne gdyby zmienić zasadę zgon = koniec ...
jaki jest najpotężniejszy boss na hc?
jest tylko jeden tak potężny
nazywa się lag (to ten boss sprawia że granie na hc traci sens)

zamienił bym permanentny zgon na 2 inne kary ... postać z martwych wstaje 2h i dostaje -10 leveli ( na niskich lewelach mało istotne ale równie upierdliwe by było)

hmmm? co na to wasze szanowne grono i magik od modyfikacji?
myśle że mimo tego że pomysł można uznać za kontrowersyjny to na bank dałby hc popularnośćUśmiech

ps. jaka bron dla barba na hc?
Reply
#9
To jest ten element ryzyka który chyba zdecydował o tak dużym sukcesie tego trybu i jakakolwiek ingerencja w ten mechanizm nie jest mi znana - w żadnym wymiarze gdzie jest grane d2.

Co do broni to na classic bonesnap
A na lod na co Cię stać Uśmiech set ik też pograsz tylko lepiej poszukać sobie czegoś jakąś sorc np.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#10
zamienił bym permanentny zgon na 2 inne kary ... postać z martwych wstaje 2h i dostaje -10 leveli ( na niskich lewelach mało istotne ale równie upierdliwe by było) - od tego moim zdaniem jest SC Uśmiech



ps. jaka bron dla barba na hc?

Jeśli HC LoD i barb pod trąbę to albo pancerny z Botdem i SS, albo Botd w 2h broni na DMG - do tego ja bym dążył Uśmiech
póki jesteś biedny to nawet RW Oath (też można zrobić w 1h lub 2h) gra na barbie Uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)