Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na poszukiwanie graczy
#1
Jak w temacie czy ktoś ma patenty na poszukiwanie graczy do naszego serwera ja sam logowałem sie na inne serwery i zapraszałem ludzi z innych serwerów
Jeżeli macie jakieś dobre sprawdzone sposoby to prosze pisać
Reply
#2
Przejąć shoutboxa D2Trade, i zgarniać zagubione owieczki stamtąd.
Reklama na forach związanych z grami/d2.
Mass mailing (korzystanie z bazy maili D2trade i naszej forumowej).
Reklama na innych realmach.
I chociaż na ten moment raczej nie jestem za, to reset laddera.
Reply
#3
jakoś specjalnie nie narzekamy na to, że nie ma nowych , co chwile ktoś przychodzi, ktoś odchodzi, nie jesteśmy potęgą liczebną , ale im mniej owiec do pilnowania tym większe prawdopodobieństwo legalnej rozgrywki Uśmiech. Jak ktoś chce, to będzie grał i szybko się wepnie na szczyt -ostatnimi czasy mogliśmy to zauważyć. Myślę, że z całą odpowiedzialnością mogę nadmienić że na reset się nie zanosi, bo skoro tak czy owak jest tendencja do tego że ktoś do nas dołącza , nie wiem czym miałby być dyktowany taki radykalny krok. Zapraszamy , na pomoc na start w postaci eqi taxi może liczyć każdy, i chyba nie znajdzie się nikt kto by temu zaprzeczył. A że sezon trwa już długo to w pakiecie lecą tal sety czy inne czaka bo tego jest już dużo. Wszystkie powyżej wymienione metody są dobre, kiedy się nie zajrzy na forum to w ostatnim kwadransie podgląda nas kilka osób, a to czy zechcą tu zostać to inna sprawa. Może biała skórka forum nie jest interesująca? z drugiej strony czytać pomarańczową czcionkę na czarnym tle też niekoniecznie jest przyjemnieUśmiech. Ilość przekierowań do nas na forum , czy do podglądu stanu servera (players online) jest niemała kolejno 8 i 6k , czasem się zastanawiam czy może ten podgląd stanu serva nie działa na naszą niekorzyść , bo nierzadko jest pustawo ;1-3 players lub nikogo. Jak ktoś to zobaczy to może go odstraszyć. Z drugiej strony jak ktoś jest logicznie myślący to wie , że jesteśmy w większości już duzi , i każdy ma czas o różnych porach dnia i tygodnia. Pozdrawiam i zachęcam do gry , jest naprawdę przyjemnie i nie ma przegięć w modyfikacjach, które chyba w nadmiernym wymiarze prowadzą do przepychu , co za tym idzie do szybkiego znudzenia ... ?
Reply
#4
To może od razu zróbmy że z każdej skrzynki leci HR, wtedy w jeden dzień zrobimy pro ekwipunek i dopiero będzie nuda. Na tym polega diablo, przez większość czasu szukasz itemów żeby ubrać chara a potem do 99. 

Stanowcze nie częstym eventom.

Pozdrawiam.
Reply
#5
Nie ma sensu robić co chwile eventu , zgadzam się z luigim Oczko
Po drugie codziennie da się wydropić hr to nie jest jakiś mega wyczyn, to nie patch 1.11b Duży uśmiech
Reply
#6
Najlepszym sposobem jest Google Ads, + przekierowanie reklam na youtube i strony gamingowe. Efekt błyskawiczny

Pozdro.
Reply
#7
pomysł z graczami swietny , co do posta sasuke uchiha to ja od 1.5 miecha nic nie droplem wyzej niz gul... ch cs brh 1 akt 2 akt prastare travi i 5 akt peszek chybaUśmiech
Reply
#8
po prostu trzeba popracować nad odpowiednią techniką Duży uśmiech a tak poważniej to raz dropną 3 jednego dnia, a raz 3 miesiące nic Duży uśmiech
nie są poczynione żadne kroki a i tak nowi się pojawiają co jakiś czas, niektórzy zostają na dłużej inni znikają.. gdyby ich wszystkich zsumować było by nas aż nadto Oczko
zacząć można zawsze , itemy i pomoc na start dostaje każdy bez dyskusyjnie, a to że wielu narzeka.. no cóż patrząc na liczbę zapytań chociażby na d2trade pt
"kto potrafi skonfigurować etal bota" to się nie dziwie że nie chcą tu grać, bo tu to nie przejdzie. Prawdziwych graczy już prawie nie ma, co drugi to kręt czy oszust a połowa z pozostałych zwyczajnie już wyrosła lub nie ma czasu aby dobrze pociupać. Zbliżający się event na pewno ułatwi tym co w niedawnym czasie dołączyli trochę przyrobić, wystarczy trochę farta i czasu. pozdrawiam i zapraszam do gry Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#9
Racja
Reply
#10
Jeszcze jeden pomysł wpadł mi do głowy na promowanie, a mianowicie transmisja na żywo na youtube np z Eventów, Duelów itp.. Przykładowo tutaj gościu tak robi: https://www.youtube.com/watch?v=--XLdbPOY84

Z tym ,że osoba która by się tego podjęła musiała by skonfigurować OBS'a w taki sposób aby na ekranie podczas transmisji pojawiały się istotne informacje o serwerze. Fajnie by było jakby Administracja założyła konto Realmu na youtube, wtedy mógłbym pomóc w ewentualnych konfiguracjach OBS'a. Co do samego live to można by było to tak ogarnąć, że różne osoby o różnej porze mogłyby owego liva prowadzić.

Oczywiście to tylko propozycja do przepchania przez "Górę".

Pozdro.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)