Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - co Wy na to?
#71
Zastanawiam się tylko po co faktycznie od praktycznie 2002 lub 2003 powstawały krainy pvp ba nawet realny pvp skoro każdy mógł wyjść z założenia że to bezsens i robić rozgrywki TCP/IP ciekawi mnie po co zrobili najlepszy realm pvp w Polsce angrenost gdzie grała latami elita nawet zza granicy już mówiłem nie chce się kłócic z nikim ale ty horror pieprzysz takie bzdety że aż żal jakieś wywody z dupy że nie będzie z kim grać jak ja wiem ze by byli ludzie którzy wciąż są pvp fanami tylko nie mają gdzie pograć a gadanie żeby zbierać latami itemy na posty bo tak jest uczciwie w 2020 roku to jest śmiech do oporu ja sam zagrałem z wami parę razy dzięki uprzejmości lucka tak bym nawet nie miał okazji ale na dłuższą metę co to za granie jednym postem niby jesteś starym wyjadczem a nie masz chyba pojęcia tak się uparles na NIE nawet nie chcąc spróbować nawet szkoda

E:/ horrorshow

A Ty ciągle o tym co było 2002 2003 i 2010 kiedy było kilkuset lub tysiące chętnych. Nie widać tych niewidzialnych chętnych jakoś. Teraz jest kilkanaście lat później i chętnych do gry kilkudziesięciu. Z czego naliczyłem 5-6 głosów za ewentualnym istnieniem tej krainy. Stąd też wniosek że można to spokojnie zrobić w kameralnym zaciszu. Założeniem Kazia było istnienie kontry do battlenetu bez resetu, tak żeby mieć gwarancję kiedy nie wbijesz to możesz być pewien że masz sens zacząć i zawsze Twoje postacie tam czekają.
Zamiast zbierać itemy to możesz się przyglądać i pisać o tym. Trochę przysiąść i wyfarmic można to i owo albo coś w kostce zmajstrować i już jest grane. Tylko chęci trzeba... chęci nic więcej.
#72
Dziękuję wszystkim za opinie. Zamykam temat.
#73
Ponownie otwieram wątek. Co myślicie o drugiej krainie na patch'u 1.12a z HD modem? Granie w wyższej rozdzielczości polepszy rozgrywkę i nie będzie tak odrzucające dla nowych graczy.
#74
Hd mod dla mnie nic nie robi, gdyż z przyzwyczajenia i tak będę grał w oknie 800x600. A planujesz wzbogacić ten patch o zmiany istniejące w modzie realmowym ?
#75
Co tam było ciekawego na 1.12a :c a raczej czego nie było Uśmiech bo już zaniki pamięci
[Image: 1640782459.jpg]
#76
(12-21-2020, 11:21 PM)Horrorshow Wrote: Co tam było ciekawego na 1.12a :c a raczej czego nie było Uśmiech bo już zaniki pamięci

Tylko to, że można HD moda bez problemu na tym patchu odpalić.
#77
(12-21-2020, 11:21 PM)Horrorshow Wrote: Co tam było ciekawego na 1.12a :c a raczej czego nie było Uśmiech bo już zaniki pamięci

Co było ciekawego ? Na przykład to, że nie ma tam miejsca na burżujstwo typu "gram rok, posiadam 20 enigm, 10 infi i lubię hobbystycznie rollować perf Griefy".
#78
Nikt więcej się nie wypowie?
#79
Również nie pamiętam 1.12 więc zapewne jak było napisane nie był jakiś szczególny. Tak jak było w ankiecie 1.11 pvp albo brak drugiej krainy. Chociaż dwie krainy to i tak pewnie słaby pomysł bo nie ma na jedną wystarczająco chętnych a co dopiero na dwie.
#80
Wydaje mi się że jest wystarczająco ludzi na 1 krainę, to że grane jest w 20letniego strupa to nie można oczekiwać tłumów Uśmiech. Kaziu po cichu pyta o reset tylko pod płaszczem innego patcha.
[Image: 1640782459.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)