Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Start
#11
Wyczyść rejestr porządnie.
FenixIT.pl - Administracja serwerami
Reply
#12
(01-03-2024, 08:30 PM)kaziu Wrote: Wyczyść rejestr porządnie.

wyczyscilem , coś ruszyło ... pobrało chat ale teraz inny problem , ja pie**dole co sie odstawia tu xD
Reply
#13
Jak instalujesz nowe d2 NIGDY nie klika się bn przed ustawieniem bramki realmu, bo wtedy automatycznie robi się update do 1.14 i wszystko jest ogólnie sp*****lone w rejestrze itd. i trzeba to ręcznie odkręcać.
Reply
#14
(01-03-2024, 08:42 PM)PRS Wrote: Jak instalujesz nowe d2 NIGDY nie klika się bn przed ustawieniem bramki realmu, bo wtedy automatycznie robi się update do 1.14 i wszystko jest ogólnie sp*****lone w rejestrze itd. i trzeba to ręcznie odkręcać.

wiem o tym . Jak pobieram , to z działu download punkt 3 , później reg Archeon i próbuje odpalić , jest jak jest , odpaliłem pobrało chat ale kolejny bład xd w sensie " aplikacja nie została właściwie urochomiona (oxc00000124).
Reply
#15
Spróbuj z czystym D2 bo "D2GL" to crap, na nim nawet maphack nie działał jak ostatnio sprawdzałem
Reply
#16
(01-03-2024, 09:11 PM)PRS Wrote: Spróbuj z czystym D2 bo "D2GL" to crap, na nim nawet maphack nie działał jak ostatnio sprawdzałem

z czystym d2 to nawet odpalić mi nie chce się gra bo już też tego próbowałem ;p
Reply
#17
a dodałeś wyjątki tak jak trzeba w ochronie windowsa + w antywirusie ?
Reply
#18
(01-03-2024, 09:34 PM)PRS Wrote: a dodałeś wyjątki tak jak trzeba w ochronie windowsa + w antywirusie ?

antywirusa nie mam ... a pie*le to już , nie chce mi się bawić? w to . Kiedyś bez problemu człowiek założył konto na tym d2realm  , ściągnął reg loga klikną i grał , a nie pół dnia p*lił się w przestawianie ,usuwanie itp...  . Teraz to się nieźle pokręciło . Mimo to dzieki za pomoc panowie . Milego expienia ;p .
Reply
#19
Maniek a weź jeszcze tylko spróbuj pobrać wersję 1.11 zobaczymy czy pojdzie
FenixIT.pl - Administracja serwerami
Reply
#20
I zaktualizuj sterownik karty graficznej, powinieneś odpalić z wraperem D2GL jak masz GTX660
FenixIT.pl - Administracja serwerami
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)