Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w usługach - propozycja
#1
Słuchajcie, fajnie by było gdyby zostały nieco rozszerzone usługi. Drabinka ma już swój wiek, dużo jest postaci i co za tym idzie potrzeb. 


Moja propozycja to:

1. Wprowadzenie nowych usług
*Zmiana nazwy postaci
*Reset questów (przywrócenie portalu do pindla i reset sox q)

2. Dodanie nowej możliwości zapłaty za usługi - w runach (możliwość zapłaty przy pomocy FG ofc zostaje)

3. Stworzenie banku serwerowego kontrolowanego przez administrację, gdzie będą trafiać runy z opłat za usługi. Przeznaczenie ich może być dwojakie - utylizacja (co pozytywnie wpłynie na handel), albo nagrody w konkursach/turniejach pvp, które na pewno będą w przyszłości organizowane.


Myślę, że pomysł jest naprawdę dobry. Jedynie wymagałoby to większego zaangażowania ze strony Kazia (sam wiem ile p***dolenia się jest przy zmianach nazw postaci na serwie). Jeśli jednak będą chęci, to jest to do zrobienia (do pomocy są moderatorzy ;p), a same zmiany na pewno będą pozytywne dla realmu !

Co myślicie o tej idei ? Zachęcam do dyskusji.
Reply
#2
jestem jak najbardziej za, chętnie zajmę się panowaniem nad tym bankiem całym , jestem zarobiony prawie że totalnie w zasadzie; więc powinienem być postrzegany jako ktoś odpowiedni na takie stanowisko Duży uśmiech , i nikt nie będzie podejrzewał że zdefraudowałem jakikolwiek majątek realmowy Uśmiech, niestety do tego potrzebowałbym mieć możliwość change passów i kilku innych asów w rękawie, którymi może mnie i black'a? obdarować jedynie Ojciec Kazimierz. Nierzadko pojawiały się takie sytuacje że na krainę zaglądał ktoś po dłuższej przerwie i okazywało się że zapomniał passów do swoich acc, i na Kazia musiał poczekać troszkę bo z czasem ma różnie Duży uśmiech, a my jesteśmy gdzieś tak w pobliżu przeważnie~, czy też jakieś zbiorowe zwiechy na krainie wymagające resetu gsa. Nie chcę tu nalegać bo wyjdzie na to, że mam w tym jakiś interes - po prostu uważam że byłaby to odpowiedź na panujące potrzeby. Jak będzie jakaś kasa aka sejf, to też by się częściej robiło głupawe i poważniejsze konkursy z nagrodami z tego źródła właśnie.
Reasumując potrzeba większych uprawnień, bo co do tego że Kaziu będzie poświęcał więcej czasu by wykonywać więcej usług różnorakich to bym nie uwierzył Duży uśmiech wystarczający jego wkład jest taki, że stoi nam ta kraina ;p resztą możemy zająć się my.
Reply
#3
Tylko nie dawajcie Remorowi dostępu Duży uśmiech
Reply
#4
Pomysł jest bardzo ciekawy, ale niestety mam kilka ale:

1. Żeby zmienić nazwę postaci trzeba niestety grzebać w hero editorze. Zawsze byłem przeciwny takim praktyką. Tworząc ten realm przyświecały mi takie idee jak pełna transparentność moich działań oraz brak jakiejkolwiek ingerencji w postacie graczy. Nie chce łamać tych zasad, żebyście dalej grając tutaj mięli stu procentową pewność, że wszyscy mają równe szanse.
2. Możliwość zapłaty za usługi w runach, w sumie czemu nie, ale równie dobrze ktoś może sprzedać runę za fg na rynku i wykupić usługi.
Reply
#5
Imo zmienianie nazw postaci w HE nie wpływa na transparentność. Taka usługa była na d2t, i była popularna wśród graczy. Nikt tam nigdy nie miał zastrzeżeń. Co do fg, to ono w sumie wbrew naszym początkowym oczekiwaniom nie ma zastosowania w handlu in game ;/
Reply
#6
Moja propozycja : utworzenie tematu w którym będzie można wpisać się po FG należne za wbity lvl.
Nigdzie takiego tematu nie znalazłem ani informacji w jaki sposób po tą nagrodę należy się zgłosić.
Chyba że edit tematu do ann i tam dopisywać, no ale to niech admin podejmie decyzje.
Pozdro
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)