Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod serwerowy - planowane zmiany
#11
(12-06-2016, 08:33 AM)Horrorshow Wrote: ad. 5 tzn że chcesz by anis był za byle magic czy setowy ring? to chyba trochę przesadnie zaniżone, zwykle dobre anisy kosztują powyżej hr, tak więc jest to uczciwa loteria, wystawiasz vex a moze Ci siąść 20/20 na którym się zarobi. To jak z robieniem cta, za ohma mozesz stracić do marnego ista za cta 1 , a zakręcić się koło hr za 6/6. moim zdaniem to jest ok;uczciwy deal , jak siądzie Ci słaby to zawsze gdzieś go tam upchasz, czy puścisz komuś za ista na pocieszenie
chodziło mi o złote ringi np reven i setowe tak było kiedyś i źle nie było .....
Reply
#12
Fajne bylo by cos takiego nie wiem czy to mozliwe ale zrobic jakas komede czy cos w tym stylu żeby zamulało gre wpisujesz "cos tam " i wrzuca ci 2 lub 3 czy tam nawet 6 mułow ;D

albo zmienic statystyki niektorych itemkow... np jak by sie nam trafil super zadki ithem np moc tyraela to zebyl byl naprawde super dobry
Reply
#13
wątek troche stary ale dodam swoje pare groszy:
cow level WP - zawsze byłem przeciwny. bez przesady polecieć z buta po noge to 30sec max

przyśpieszenie expa jak najbardziej na + Uśmiech
raven claw na start też spoko opcja ale urok na 250+ raczej Język by dało się dobić na enchu do 40-50lvl

rozmienianie run w kostce - o zgrozo
tzn do jah i zod->cham spoko ale cham->jah to nie nie nie Język
Reply
#14
cześć sory (jeżeli kogoś nie umyślnie obrażę -za wpis w tym temacie (ale to się łączy w pewnym sensie Mod i zmiany) gram w didi od nie pamiętam nawet kiedy -sentyment,i po prostu lubię ,ale nie dysponuje już czasem jak kiedyś ( żeby grać miesiącami po to żeby nabić najpierw -level ,potem drop (w mirę dobry), runy ,z tego wynika moje pytanie -czy znacie jakiś serwer ( 1.13 WDA, lub jakiś inny zwiększony exp na początku,podniesiony minimalnie drop,dozwolona mapka,możliwość zmiany run na mniejsze(bo i poco mi wysokie runki skoro nie mogę z tego nic zrobić ) tak żebym nie musiał ganiać jak głupi żeby zrobić duszka ,hoto ,cta, bez mapki z normalnym epem za dropem mogę ganiać na oficjalnym serwie (ale brak czasu żeby godzinami na pełnej grze ganiać za epem) dlatego proszę ,jeżeli znacie jakieś działające serwery z większym expem reszta znajdzie się potem dajce znać na PW (nie reklamuję innego serwera,i nie chcę żeby ktoś reklamował) dzięki za poświęcony czas i uwagę , ewentualne odpowiedzi pozdrowienia ps: sory za błędy
Reply
#15
myślę że jeśli dojdzie do wprowadzenia tych zmian o których wspominał Kaziu to chyba będzie to wystarczające aby grac tutaj, z drugiej strony to zaden wyscig wiec po co sie spieszyc, kazdy gra tyle na ile ma czasu Uśmiech
Reply
#16
(01-15-2017, 04:26 PM)UHorrorshow Wrote: myślę że jeśli dojdzie do wprowadzenia tych zmian o których wspominał Kaziu to chyba będzie to wystarczające aby grac tutaj, z drugiej strony to zaden wyscig wiec po co sie spieszyc, kazdy gra tyle na ile ma czasu Uśmiech

Po co tyle gadać ... Poprostu niech Kaziu to wprowadzi , a pózniej damy komentarze czy było warto... ludzie chcą grać a przychodzą tylko na eventy... a pózniej znowu pustka..myśle ze gra ze z tymi modami porobi że będzie nas tu więCej
Reply
#17
Dorzucę swoje trzy grosze do tej dyskusji.
Generalnie jestem za zmianami, które zaproponował Kaziu.
WP na Krowy - kiedyś byłbym przeciw, ale w sumie nie ma to dla mnie większego znaczenia.
Przyśpieszony exp - na 1-60 z mułami, enchem i taxem i tak expi się dość szybko. Jednak jeśli to ma zachęcić nowych graczy, why not.
Kruk na każdą postać - Czy to jest potrzebne?  W sumie są konta ench. Słyszałem, że kruki z nich giną. Myślę, że wystarczy zapchać te postacie krukami z hero editora i co jakiś czas ewentualnie podmieniać save. Problem solved.
Rozmienianie run - biorąc pod uwagę niewielką liczbę graczy, jest do dobry pomysł.
Pomysł zmiany klucza DC - w tej chwili sprawa jest dosyć prosta. HR = annix. Zmiana klucza na unikatowe amu/ringi i global DC wprowadziłaby powiew świeżości i element współpracy pomiędzy graczami. Opcja warta poważnego rozważenia.


Na jakim etapie są w ogóle prace nad modem ?
Reply
#18
(01-29-2017, 10:30 PM)PRS Wrote: Na jakim etapie są w ogóle prace nad modem ?

Faza koordynacji projektu.
Reply
#19
Witam wszystkich tak ostatnio się zastanawiałem -dlaczego gdy jest event jest więcej graczy ( czy akurat mają więcej czasu akurat wtedy ?,czy to że jest większy exp?,a może to że jest wtedy większa szansa na lepszy drop? wynikająca z tego że jest więcej mobów w danej lokacji  gry ?) a może jest to tylko moje takie wrażenie? ,jak czekam z niecierpliwością na zmiany jakie wprowadzi Kaziu do gry co się zmieni? na pewno będzie ciekawiej - inaczej ,ale to moje takie wrażenie jest pozdrawiam graczy
Reply
#20
Co do zmian związanych z modem, to jestem na tak. Wahałem się co do rozmiany run w kostce ale po głębszym przemyśleniu też może być.
Co do sprawy eventów to jeżeli już są, to zdecydowanie są za długie wg mnie powinny być np 2 razy w miesiącu ale 2 max 3 dni a nie tek jak do tej pory raz w miesiącu średnio ale ponad tydzień. Nie wiem czy więcej ludzi by wtedy grało, myśle że część na pewno by częściej zaglądała.
I zaraz ktoś napisze, że venty i tak sa za czesto i takie tam....więc od razu odpowiadam, że nie ma sie co czarować ale D2 to jest już staroć i klepanie ciągle tego samego jest nudne jak przysłowiowe flaki z olejem...Jeżeli nie będzie urozmaiceń to i ta garstka ludzi która jeszcze gra w końcu przestanie. A eventy są takim urozmaiceniem, w zasadzie to ja wróciłem do D2 tylko i wyłacznie dlatego, że od czasu do czasu jest jakiś event... i od razu dodam, że nie gram tylko wtedy nawet ostatnio przeniosłem sie na HC za namową Inariusa(pozdrawiam)Język
i tyle w temacie
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)