Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod serwerowy - planowane zmiany
#21
Zasadniczo z eventami jest tak... jak jest ich dużo, to ludzie się przyzwyczajają (vide imigranci do socjalu ^^) i stwierdzają, że nie opłaca im się w ogóle grać jak nie ma eventu.
Dlatego eventy powinny być "od święta" i dość krótkie. Całe szczęście Kaziu jest tego świadom.
Ps. mam jeszcze pliki źródłowe moda realmowego. W lutym będę miał trochę wolnego i mogę porobić jakieś nowe proste eventy.
Reply
#22
mi tam więcej dropi bez eventów niż jak są... na ostatnim evencie dropneło mi tylko cham i parę crapów a w weekend jak grałem tydzień temu Ber ze skrzynki Lo z mefa i ohm eldricht i gul ale nie pamiętam z kogoJęzyk Ale jednak event więcej expa to tez fajnie sie graJęzyk przynajmniej miJęzyk

No i tym sposobem brakuje mi Jah do eni ist mal do cta i gul do vexa na hoto w rozgrywce HcJęzyk

AAA i wiesz co kaziu daj jakis event...Język ( bo nudno ) git sie pytal o event i jeszcze jakies 2 osoby o ile sie nie myle inarius chyba tezJęzyk
Reply
#23
Quote:Modified Items
[b]Andariel's Visage[/b] removed fire pierce, added 5-15 fire resistance
[b]Swirling Crystal [/b]removed teleport, added level 15 vigor aura when equipped
[b]Templar's Might [/b]3 class skill levels ,1 teleport, 20 fhr, 10-20 all attributes, 10-20 all resistances, 170%-200% ED
Tyrael's Might 1-2 all skills, 1 teleport, 15 frw, indestructible, slain monsters rest in peace, 10-20 all attributes, 10-20 all resistances, 120%-150% ED
The Grandfather 20-30 all attributes, 5-15 lifesteal, 250%-350% ED

We all know that some items like tyrael and templar are rare and their old attributes were just not worth the effort but with this custom modification, they do!


Runes
One (1) rune can be downgraded or broken into two lower runes with the following mentions:
Zod => Cham + Jah
Cham => Jah + Ber
Jah => Ber + Sur
Ber => Sur + Sur
Sur => Lo + Lo
and so on. Every rune up to Ber can break into two lower level runes.

Two (2) of any same level runes => upgrade to next level rune
Example: EL+EL => ELD and so on.


Gems
Any quality gem (except perfect gems, or pgems) can be upgraded to any level until they reach a perfect quality.

Example:
One (1) Chipped Amethyst => Flawed Amethyst => Amethyst => Flawless Amethyst=> Perfect Amethyst
One (1) Flawed Amethyst => Amethyst => Flawless Amethyst => Perfect Amethyst
One (1) Amethyst => Flawless Amethyst => Perfect Amethyst
One (1) Flawless Amethyst => Perfect Amethyst


Rune Words
The Arreat Summit - Items: Rune Words: Original
The Arreat Summit - Items: Rune Words: 1.10 Rune Words
The Arreat Summit - Items: Rune Words: 1.11 Rune Words


Crafted Items 
The Arreat Summit - Items: Crafted Items


Socketed Normal Items
1 Tal Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Topaz + Normal Body Armor => Socketed Body Armor of same type
1 Ral Rune + 1 Amn Rune + 1 Perfect Amethyst + Normal Weapon => Socketed Weapon of same type
1 Ral Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Sapphire + Normal Helm => Socketed Helm of same type
1 Tal Rune + 1 Amn Rune + 1 Perfect Ruby + Normal Shield => Socketed Shield of same type


Socketed Superior Items

1 Ist Rune + 1 Pul Rune + 1 Perfect Topaz + Superior Armor => Ramdom socket Superior Armor
1 Gul Rune + 1 Fal Rune + 1 Perfect Amethyst + Superior Weapon => Ramdom socket Superior Weapon
1 Um Rune + 1 Ko Rune + 1 Perfect Sapphire + Superior Helm => Ramdom socket Superior Helm
1 Mal Rune + 1 Lem Rune + 1 Perfect Ruby + Superior Shield => Ramdom socket Superior Shield


Misc
Integrated Anti-Cheat System
Blizzlike concept, improved gameplay
Maphack and multi-boxing allowed
Better drop rates
Increased experience gain
Ability of stacking keys up to 200
Full mercenary equipment available
Ability to socket superior items in a cube
Increased cube, stash and inventory size
Characters do not expire from lack of use
Possibillity of creating 18 characters on the same account
Ability to downgrade or break down runes into two lower ones
Uber Diablo spawns in your own game with 1 SoJ sold to Akara
Ability to use only one gem when upgrading to next higher grade
Easy access to full rejuvenation potions through in-game merchants
Several items have been modified to provide a better game balance
Several cube recipes have been modified to provide an easier gameplay
Ability to re-open red cow portal using the same character after killing boss
MANY OTHERS - Read more here and be sure to discover them in-game.

Co byście powiedzieli na takie zmiany na serwerze? Mógłbym to w miarę szybko zaimplementować.

Powiedzmy, że "pożyczyłbym" tego moda z innego serwera. Zmiany wyglądają dość sensownie. Oszczędziło by mi to masę czasu.
Reply
#24
Trochę średnio ta lista wygląda.

Zmiany w itemach - jestem na nie. Niepotrzebne ułatwienie. Okulus bez tele to nie Okulus.
Dalej, rozmienianie run:
Zod - cham jah, cham - jah ber. Raczej NIE. Zod i cham stałyby się dużo więcej warte niż powinny. A to nie są tak przydatne runy jak Jah czy Ber.
Gemy mutowane co 1szt. - jestem na NIE. 3 gemy = wyższy gem. Niech tak zostanie.

Punkt "misc"
better drop rates - ??
zwiększony exp - jak bardzo i w jakich przedziałach poziomu postaci ? Do 60lvl delikatnie zwiększony exp jest akceptowalny.
Full mercenary equipment available - NIE
Possibillity of creating 18 characters on the same account - kwestia dyskusyjna
Uber Diablo spawns in your own game with 1 SoJ sold to Akara - no chyba nie, bo mamy inny dc key
Ability to use only one gem when upgrading to next higher grade - jak napisałem wyżej, NIE
Reply
#25
(02-05-2017, 10:09 PM)PRS Wrote: Trochę średnio ta lista wygląda.

Zmiany w itemach - jestem na nie. Niepotrzebne ułatwienie. Okulus bez tele to nie Okulus.
Dalej, rozmienianie run:
Zod - cham jah, cham - jah ber. Raczej NIE. Zod i cham stałyby się dużo więcej warte niż powinny. A to nie są tak przydatne runy jak Jah czy Ber.
Gemy mutowane co 1szt. - jestem na NIE. 3 gemy = wyższy gem. Niech tak zostanie.

Punkt "misc"
better drop rates - ??
zwiększony exp - jak bardzo i w jakich przedziałach poziomu postaci ? Do 60lvl delikatnie zwiększony exp jest akceptowalny.
Full mercenary equipment available - NIE
Possibillity of creating 18 characters on the same account - kwestia dyskusyjna
Uber Diablo spawns in your own game with 1 SoJ sold to Akara - no chyba nie, bo mamy inny dc key
Ability to use only one gem when upgrading to next higher grade - jak napisałem wyżej, NIE

Zasadniczo sie zgadzam, ale full eq dla merca mogłby być fajnyJęzyk
Reply
#26
Kurcze Kaziu, to co napisałeś bodajże w 1. poście tego tematu jako zmiana wprowadzona do moda D2T byłoby super. Do roboty, a nie wciskasz nam jakieś mody z innych realmów Duży uśmiech
Reply
#27
Panowie coś się już urodziło, co mogę nazwać wersją beta Acheron Mod. Zaimplementowane zmiany:

- Szybszy exp (x2) na poziomach 1 - 60;
- WP na krowi poziom (zamiast więzienia w A1);
- Krwawa Orlica na poziomie Norm dropi Łuk z ładunkami encha;
- Rozmienianie run hr (zod - vex) w kostce horadrimów (hr + 2x klejnot bez skazy = runa poziom niższa).

Tutaj  pobierzecie paczkę z modem oraz postać do gry na singlu (dzięki PRS Oczko ). 

Zachęcam do testów i wyłapywania bugów. Moda chce wprowadzić na serwer w ten weekend, ale to jeszcze zależy od rezultatu testów.
Reply
#28
git , czekamy na wprowadzenie Uśmiech
Reply
#29
Zrobiłem test, taki w miarę możliwości.
- Exp bug na wyższych levelach naprawiony
- WP na krowy działa
- Rozmiana hrs działa. Sprawdziłem wszystkie hrs.
- Progi expa są niezmienione. Jakoś inaczej to rozwiązałeś ?
- DMG na enchu nie jest trochę zbyt mały ? U mnie wyszło ok. 330, a powinno być chyba 1k +
Reply
#30
(02-08-2017, 07:57 PM)PRS Wrote: - Progi expa są niezmienione. Jakoś inaczej to rozwiązałeś ?
- DMG na enchu nie jest trochę zbyt mały ? U mnie wyszło ok. 330, a powinno być chyba 1k +

Progi zostały nie zmienione, ale exp został pomnożony.
Pamiętaj, że nie ma tam synenergii, to goły dmg. Mogę zwiększyć lvl skilla, ale czy to ma sens? od a1 do a4 wystarczy taki dmg.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)