Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muł rali
#11
Gwoli ścisłości, w nomenklaturze realmowej "HR" to każda runa od vex w górę. Macie to napisane w wielu miejscach jak choćby tutaj https://d2realm.net/showthread.php?tid=35
Reply
#12
Panowie proszę o ucięcie niepotrzebnej bajery, chcecie się pospinać to na private Uśmiech
Każdy rozumny szybko się pozna kto jest lis a kto nie, więc robienie komuś antyreklamy na siłę nie jest potrzebne.
Nowi gracze zamiast prędko pozbywać się swoich zdobyczy czy mułów pełnych dobroci mogą zaczerpnąć opinii innych graczy czy to na forum poprzez poddział Wycena, lub pytając na krainie. Jeżeli ktoś wykorzystuje czyjąś niewiedzę i kupuje dobre towary za bezcen to jest faja i tyle Uśmiech

(05-07-2020, 07:31 PM)PRS Wrote: Gwoli ścisłości, w nomenklaturze realmowej "HR" to każda runa od vex w górę. Macie to napisane w wielu miejscach jak choćby tutaj https://d2realm.net/showthread.php?tid=35

rzecz jasne że HR to vex-zod według samego blizzarda, ale relatywnie hr to ber + bo używany jest najczęściej do najużyteczniejszych RW's pvm
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#13
To jest dział wycena. Koniec kropka. Ja podałem cenę jaką proponowałeś mi, więc każdy może się sugerować ceną którą sam mi podałeś. A koniec będzie wtedy kiedy sam skonczysz A nie w tedy kiedy bedziesz komuś kazał bo Ci tak akuratnie na rękę.
Reply
#14
Dziękuję za tak liczne wypowiedzi Uśmiech ale w dalszym ciągu nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi ile jest wart mul rali ?
Ile jest wart mul rali według was panowie ?
Nie interesuje mnie kto kupuje i za ile , tylko proszę się postawić w sytuacji gdzie macie poprostu muła rali i za ile go sprzedacie Uśmiech
Reply
#15
Czytajac wyższe wypowiedzi i stając w Twojej sytuacji, stwierdzenie ceny muła rali przy tak małym rynku to tyle ile wytargujesz z skupiającym. Punkt zaczepienia ile za ile już masz
Reply
#16
Dotychczasowy główny i za razem jedyny odbiorca jest bankrutem w runach, więc może coś wytargasz w itemach. Niemniej jednak jeżeli nie ma zapotrzebowania może być tak że ciężko będzie sprzedać w ogóle. Uczciwa cena za tyle zbierania to lo/sur w naszych realiach. Dochodziło do sytuacji że cena była 3 krotnie wyższa, ale to już było. Łatwiej jest puścić pgms - chętniej się mixuje aniżeli craftuje.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)