Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - co Wy na to?
#41
Kaziuuu! Kaziuuu!... Kaziuuu!!!
Przestań się drzeć ja tu streaming oglądam!

Może Pani poprosić Kazia?!
Kaziu jakiś wariat na dole z REALMU Cię woła!

PRS?!!?

Co Ty tu robisz o 4 rano...?!


Cześć! event Ci napisałem!


https://m.youtube.com/watch?v=oYdzskvzNqc


Róbcie już te ankiety czy tvt TCP/IP żeby zobaczyć co jest czym Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
#42
Ale to nie ja założyłem temat Horoszoł xd
Na ten moment patrząc na wypowiedzi pospólstwa wygrywa opcja 1.11 czyli nie ma drugiej krainy i wszystko zostaje po staremu ;p
#43
Czesc,

Jako wlasnie gracz z doskoku nie optowalbym za druga kraina na patchu 1.11. Czym to sie bedzie roznilo od resetu servera na obecnym realmie? Bezmala niczym, oprocz tego, ze bedzie o wiele ciezej nazbierac stuff (z drugiej strona mozna myslec, ze to plus). Horror dobrze napisal, ze targetem obecnego diablo sa ludzie 25-40 lat z 2 dzieci, nalogami i cierpieniem w korporacji (jestem idealnym targetem Duży uśmiech). Nie wiem czy bylaby to dla mnie mega frajda aby w limitowanym czasie, ktory posiadam tak ciezko uzbierac cos i sie pobawic.

Co do roznego rodzaju modów. Przyznam szczerze, ze w zyciu grałem tylko w jednego. Był to bodajże Easter Sun na którym z polskich serverow (wlasnie druga kraina) Twierdza, Dot Realm lub Grota Trolla - teraz dokladnie nie pamietam Uśmiech Pamietam, że było dziwnie, ale całkiem fajna odskocznia, ponieważ zupelnie inaczej sie grało i inne były skille i itemy, byla w tym niezla frajda. Co do nowych modów to nie wiem jak wyglądają, więc nie bede sie wypowiadał.

Podsumowując: optowałbym za druga krainą z jakims modem, co by rozrywka była "ciut inna" niz zwykly reset.
#44
Jak ktos tam chce rozgrywki na modach czy cos, to niech pojdzie na path of diablo. 1.11 4ever ;D
Tak jak PSR napisal, wiekszosc chce 1.11. wiec nie bedzie drugiej krainy bo kaziubtego niechce chyba . Zostanie wegetacja na tej gdzie wszyscy juz wszystko maja i sens gry jest znikomy.
#45
Nie czarujmy się. Na dłuższą metę ruch na serwerze nie będzie większy. W tę grę grają praktycznie sami weterani. Bardziej z doskoku niż regularnie. Jedynie trzeba wypośrodkować czy lepiej dla ogółu będzie jeśli dorabiamy się w miesiąc i dla niektórych gra staje się bez sensu czy dorabiamy się rok czy dwa. Każda opcja będzie miała na pewno swoich zwolenników i przeciwników.
Po SB widać jakie jest parcie na eventy. Tyle, że event się kończy i na serwie nie ma żywej duszy bo lepiej poczekać pół roku na kolejny.
To samo tyczy się dziwnych modyfkacji, dobre na chwilę.
Dlatego ja bym zostawił obecną krainę w tym stanie jaki jest obecnie i utworzył drugą pod 1.11. Każdy będzie miał wybór. Pamiętajmy też, że reset to nie jest też tak, że wszystko znika i nie ma nic. Po prostu postacie przechodzą w tryb nierankingowy, w którym w standardzie za dawnych czasów na BN odbywały się turnieje PvP. Jest to coś zupełnie normalnego w d2. Kto nie ma ochoty po resecie grać w trybie rankingowym to sobie gra na NL. Ludzie na LD rozwijają postacie, zbierają itemy i po jakimś czasie ulepszają swoje postacie w trybie NL. Tak to ktoś dawno dawno temu wymyślił i chyba się sprawdziło skoro gra odniosła tak duży sukces.
#46
Nie czarujmy się że to nic nie zmieni dwa teraz że zwiększonym dropem jest prawie niemozliw3 coś od kogoś kupić a co dopiero jak słabo będzie lecieć ^^ , większość graczy woli chomikowac na mulach itemy niż miałoby dojść do handlu .

2 tyle czasu to hula po co zmiany ?
3. Podejrzewam że kadry tu ma rodzinę, prace i nie.ma.juz tyle czasu chyba żeby pykac od nowa , taxowac muly itp itd .

4. Głos powinni mieć ci co najdłużej i najczęściej graja ( nie , nie jestem w t6m gronie )
5 . Zmiana krainy nic nie wniesie
#47
Popieram vessa w 100% ta gra to antyk już to widzę jak ktoś będzie taxowal tony mulow na eni infi itd chcecie zmiany na 1,11 a na 1,13 nie ma komu grać 
Bo tylko jest płacz o eventy które właśnie zabijają grę nie chce nikogo atakować ale zmierzam do krainy pvp to jest bardzo dobry pomysł a argumenty np horrora to są brednie sama nazwa pvp to jest kraina stworzona pod duele i uważam że to jest uczciwe każdy mając równe szanse pokazuje co potrafi a kraina pvm może służyć do dueli ale to nigdy nie będzie to zresztą nie każdy gracz softcoru gra po to żeby grać pvp tylko po prostu gra pvm na SC bo nie nadaje się nie chce grać HC podsumowując jeśli jest 2 GS i możliwość popieram stworzenie krainy pvp
#48
(09-04-2020, 06:26 PM)Gambler Wrote: Popieram vessa w 100% ta gra to antyk już to widzę jak ktoś będzie taxowal tony mulow na eni infi itd chcecie zmiany na 1,11 a na 1,13 nie ma komu grać 
Bo tylko jest płacz o eventy które właśnie zabijają grę nie chce nikogo atakować ale zmierzam do krainy pvp to jest bardzo dobry pomysł a argumenty np horrora to są brednie sama nazwa pvp to jest kraina stworzona pod duele i uważam że to jest uczciwe każdy mając równe szanse pokazuje co potrafi a kraina pvm może służyć do dueli ale to nigdy nie będzie to zresztą nie każdy gracz softcoru gra po to żeby grać pvp tylko po prostu gra pvm na SC bo nie nadaje się nie chce grać HC podsumowując jeśli jest 2 GS i możliwość popieram stworzenie krainy pvp
Nie robic krainy 1.11 dla powolnego fajnwgo PVM tylko
 Robic kraine PVP w grze qktorej pvp kuleje tak bardzo , ze wrecz jest nie grywalne Oczko  tak to ma sens ;P nie oszukujmy sie  PVP w d2 to tak gigantyczne gowno ze szkoda gadac.
#49
Pewnie lepiej dalej po 20 latach tluc mefa za czakiem i ssem ubaw po pachy pozatym jakoś cię nigdy nie widziałem na żadnych scenach pvp także podejrzewam że nie wiele wiesz o pvp
#50
(09-04-2020, 08:44 PM)Gambler Wrote: Pewnie lepiej dalej po 20 latach tluc mefa za czakiem i ssem ubaw po pachy pozatym jakoś cię nigdy nie widziałem na żadnych scenach pvp także podejrzewam że nie wiele wiesz o pvp

Dokladnie, nie widziales bo w d2 pvp nie istnieje Uśmiech dla dobrego pvp gram w lineage( gra 16 lat a systemem pvp zamiata wszystko) W diablo pvp zostalo naprawde zrobione na odpierdol sie... Ale nvm grajta co chceta.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)