Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - co Wy na to?
#61
Dejv chyba ty pomyliłeś mnie z tym iceek to on napisał że pvp w D2 to gówno ogólnie nie chce się z nikim kłócic szkoda że tej krainy pvp nie bedzie
#62
A to przepraszam bardzo za pomyłkę.
#63
(09-04-2020, 09:56 AM)dejv87 Wrote: Dlatego ja bym zostawił obecną krainę w tym stanie jaki jest obecnie i utworzył drugą pod 1.11. Każdy będzie miał wybór. Pamiętajmy też, że reset to nie jest też tak, że wszystko znika i nie ma nic. Po prostu postacie przechodzą w tryb nierankingowy, w którym w standardzie za dawnych czasów na BN odbywały się turnieje PvP. Jest to coś zupełnie normalnego w d2. Kto nie ma ochoty po resecie grać w trybie rankingowym to sobie gra na NL. Ludzie na LD rozwijają postacie, zbierają itemy i po jakimś czasie ulepszają swoje postacie w trybie NL. Tak to ktoś dawno dawno temu wymyślił i chyba się sprawdziło skoro gra odniosła tak duży sukces.

(09-05-2020, 09:55 PM)dejv87 Wrote: Myślcie sobie co chcecie okłamujcie samych siebie ale w moim odczuciu stały reset raz w roku ożywił by serwer. Kto by zaczął później nie musiał by czekać na kolejny. Kto by cisnął od początku ulepszał by swoje postacie na NLD i tam organizowane były by turnieje. Świeżość była by automatyczna. Nie trzeba nic robić. Nawet eventy były by zbędne bo nie było by na nie czasu. Reset każdego roku 01.01.202x. Jasne zasady dla każdego. Oczywiście nie zaklinajmy rzeczywistości. Mamy już swoje lata, pracę, rodziny i ograniczony czas. Może warto właśnie się pochylić nad tym rozwiązaniem ? ( cykliczny reset raz w roku na dwa ? na LD i regularnie ( nawet 1x na 3 miesiące o stałym terminie turniej na NLD ). Na pewno z wyprzedzeniem łatwiej zorganizować każdemu czas.


to w końcu jak ? Druga kraina na 1.11 i 1.13 zostaje bez resetu, czy reset co rok i kraina pvp, bo jest tu jakiś rozjazd =)

(09-05-2020, 09:55 PM)dejv87 Wrote: @Horror
z dupy wypowiedź nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.
Pewnie większość w ogóle zastanawia się ( co on pierdoli ? ) ja akurat mam to szczęście ( pecha ), że jestem w tej grze od 20 lat i wszystko rozumie.

wybacz nie zrozumiałem ani krzyty do czego to się miało odnosić, chyba że do moich fantazji o PreLod Rare items żeby w jakiś cudowny sposób mogły się one znaleźć na aktualnie posiadanych postaciach do pvp Uśmiech





(09-05-2020, 09:55 PM)dejv87 Wrote: Gdyby Kaziu rzeczywiście kierował się tym co piszesz czyli wieloletnim doświadczeniem to reset mielibyśmy co roku.

Podobny porządek panuje na oficjalnym serwerze do gry multiplayer czyli battlenecie, i tam żaden cywil się nie dorabia tylko pracują boty na zrobionych enigmach z hrs kupionych w sklepie nie wiadomego pochodzenia (uważam że to teoria spiskowa i blizzard sam przymyka na to oko, a nawet powiem więcej że wspólnie i w porozumieniu kręci watę na FG z D2jsp i tych hrach nie wiadomo skąd - trochę dziwne że w sklepach można nabyć gotową eni już w dzień resetu w ilości nieograniczonej),
tak nawiasem nie wiem kto normalnie funkcjonujący ma czas co rok startować od zera; ok ja nie mam... wcześniej pisałeś że ludzie w większości mają czas na grę z doskoku bo większość to weterani więc znowu widzę rozjazd Smutny
Nadto ciągle wskazuję na to że ostatnie częstsze resety które miały miejsce w latach 2012-2016 czy to tu , czy na imperium czy na jamie zgromadzały rzeszę fanów ... na chwilę. A mamy 2020.


Dodam tylko że tak jak dłuższy czas się upierałem przy tym żeby nie resetować, przy czym zarzucane mi było że szkoda mi moich pikseli a inni mają gorzej a Wy co gracie od początku macie za dużo (pies ogrodnika style) to w poście na stronie nr 1 napisałem żeby on się odbył nawet i już jeżeli tylko góra zechce Uśmiech. Takim tokiem rozumowania za kilka kilkanaście miesięcy może się zjawić parę osób które dawniej grało i też stwierdzą że oni są w lesie względem tych co zaczęli po resecie... i tak w koło Macieju.
Po tymże resecie fajnie tylko gdyby była możliwość konwersji na postać nierankingową, tak aby móc sobie dorzucić coś co bym dropnął na ladderze na którym by grało więcej osób i mógł dać na postacie nld które chciałbym ukończyć - bo nie sądzę że po tym ewentualnym żądanym resecie nastąpił by kiedykolwiek następny Uśmiech, z tym że nie wiem czy to jest wykonalne bo zwyczajnie się na tym nie znam od strony technicznej. Domyślam się że jest tylko ktoś musiałby potrafić to zrobić.

Do krainy pvp nie będę się odnosił bo rzeczywiście nie widzę najmniejszego sensu, jak ktoś chce zagrać z doskoku to ustawcie się priv i co za problem ? Ewentualnie można wydać kilka stówek i kupić postać na nld cbn i dołączyć do tejże gwardii odstawiającej tam codziennie 4-4.
[Image: 1640782459.jpg]
#64
@Horror

"TEMAT jest po to żeby uskuteczniać cudowny twór naszej cywilizacji pt. "demokracja" z odrobiną reżimu samego Stwórcy Kazia, a konkretnie po to aby każdy mógł zająć stanowisko i je sensownie poparł w swoich przemyśleniach i wywodach przelał na treść."

Po prostu wyczułem, że ten temat jest tak na odp*****l. Ludzie się wypowiedzieli ale oczywiście każde rozwiązanie jest złe bo rozbieżne z tym, które Kaziu chciał wprowadzić. To po co w ogóle taki temat. Jeżeli już się o coś pytam to przychylam się do opinii większości/robię ankietę a nie na zasadzie wypowiedzcie się ale to i tak nie ma znaczenia. Widać, że ludzie nie chcą udziwnień tylko starego dobrego diabełka.

Temat dotyczy drugiej krainy więc zupełnie odrębnego tworu. Dla mnie można wprowadzić reset co rok-dwa, i drugą krainę czy to pod 1.11 czy PvP i nie widzę tutaj żadnego rozjazdu. Tak jak pisałem przecież nie stracisz tego co masz tylko pod postacią nie będzie pisało rankingowa. PvP i tak będziesz grał na NLD a przecież PvM też można tam grać. Gra jest ta takim etapie, że potrzebuje impulsów a zabetonowanie jednego sezonu na amen na pewno temu nie służy.
#65
ahh no to załapałem że do tego uderzasz Duży uśmiech to było z odrobiną przekory i nutą moich prywatnych poglądów, że demokracja - co widać po tym temacie i tak nie doprowadzi do sensownego consensusu i lepiej żeby panował reżim jednoosobowy =)

w skrócie uważam rze :

1. 1.11 KATEGORYCZNIE BEZ ŻADNEGO EVENTU, to raj dla pvmowców którzy nie lubią lekkim członkiem się dorobić
2. reset tego co mamy - 1.13, rzeczywiste odświeżenie i przyciągnięcie jakiś tam nowych graczy na trochę, ale za razem zniechęcenie niektórych obecnych którzy i tak pomimo że się obrażą na Kazia to tak grać będą bo są ku#$% nolifami xD i lepszego miejsca bez german graczy i botów póki co nie ma i pewnie nie będzie. Tylko jak wspominałem fajny byłby motyw transfuzji stuffu z ld do nld jeżeli tam miało by się kręcić jakiekolwiek pvp - mam sporo postaci i mogę je odsprzedać za czekoladę lub wódkie.
3. kraina pvp wywołująca gorączki krwotoczne i ból anusa u tych którzy nie mają czasu zbierać eq, lub uważają że dostają wp!@#$%^ bo inni grają dłużej i mają lepsze ists - też spoko pewnie dla nich tylko, bo nadal stoję na stanowisku że jak nie da rady się zebrać i ustawić na tcp ip, to tak samo będzie na tejże krainie z tymże ze stratą dla części graczy pvm, którzy odnajdują swój sens w sprzedawaniu itemów/charmów/circów użytecznych na pvp tymże graczom, w zamian za runki by się bawić w co raz to nowe buildy pochłaniające ich masy (auradiny, bear sorc itp), także bez jałowego pierdu pierdu Ci co nie upatrują sensu we wrzosach są po prostu niezłym uzupełnieniem tych którzy chcą się bawić w jakiekolwiek pvp.
Kto z graczy pvp na tym realmie nie kupił od jakiegoś średniego (średnio rozgarniętego) playera pvm czegoś dobrego na swój char pvp niech pierwszy rzuci kamieniem jordana!
Dodatkowo gracze którzy mają klapki jak kunie na oczach daj mi ino chara 99 lewel 9x 45 skilera i wtedy będę groł, to H a nie gracz diablo, najpierw praca później przyjemności!! D2 to pvm = trade = pvp.
4. temat rożnych udziwnień czy krainy na jakimś modzie do mnie nie trafia.
[Image: 1640782459.jpg]
#66
Co my się tu z resztą rozwodzimy nad druga krainą jak na jednej w czasie eventu nie ma komu grać Duży uśmiech
#67
No ten event mało zachecajacy, ale co tam wbije się od czasu do czasu na 2 3 gry i off ^^
#68
Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził Uśmiech uważam że bardzo ciekawy, przynajmniej inny niż dotychczasowe Oczko krowy..

dokładnie dejv to kwintesencja problemuUśmiech co się nie będzie działo i tak będzie raczej pustawo prędzej czy później; taki tytuł - stary już troszku.
A graczy jest kilku, lepszy rydz jak nic
[Image: 1640782459.jpg]
#69
Horror, przestań już powtarzać (od kilku lat) ten argument pt. "idźcie sobie na tcp/ip, co za problem". Jesteśmy na forum realmu i rozmawiamy o propozycjach zmian na realmie.
#70
(09-06-2020, 06:41 PM)PRS Wrote: Horror, przestań już powtarzać (od kilku lat) ten argument pt. "idźcie sobie na tcp/ip, co za problem". Jesteśmy na forum realmu i rozmawiamy o propozycjach zmian na realmie.

to żaden argument tylko stwierdzenie że jeżeli ktoś nie jest w stanie ogarnąć sobie takiego privka mając wszystkie niezbędne do tego narzędzia i ustawić choć jeden ciekawy mecz 3/3 4/4 to śmie twierdzić że nie poszło by to z krainą Uśmiech, argumenty dlaczego ktoś o to woła przedstawiłem uprzednio - dlatego w odpowiedzi na ból i płacz wyrażam atencję do zresetowania drabinki żeby było sprawiedliwiej bardziej niż prawo i sprawiedliwość.

Nie wspominając o tym że Kaziu definitywnie odrzucił tę koncepcję więc uważam dyskusje o krainie pvp za zakończoną.
[Image: 1640782459.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)