Poll: Jak widzisz drugą krainę:
You do not have permission to vote in this poll.
Nie chcę drugiej krainy
34.78%
8 34.78%
Kraina oparta o Myth Mod
13.04%
3 13.04%
Kraina oparta o inny mod (proszę w komentarzach napisać jaki mod)
17.39%
4 17.39%
Klasyczna kraina 1.11b bez eventów i ułatwień
34.78%
8 34.78%
Total 23 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - ankieta
#1
Tym razem proszę o udzielenie odpowiedzi w formie ankiety.
#2
Może być ciekawie choć nie ma opcji ziemi obiecanej aka reset Duży uśmiech.
Myślę że warto by powisiała dłuższy czas (miesiąc) i zdążyli oddać głos niegdyś aktywni, a dzisiaj jakoby czasowo nieobecni gracze.
[Image: 1640782459.jpg]
#3
Osobiście uważam że najlepszaą opcja byłoby zresetowanie obecnej krainy i stworzenie drugiej np. 1.11 lub nizszej, byłoby to ciekawe utrudnienie dla graczy którzy stawiają sobie wyższe cele wobec grania w diablo niżeli ciągłe nawalanie eventu bo jak można zauważyć gdy nie ma eventu ludzi można policzyć na palcach jednej ręki więc imo brak eventu = śmierć realmu. Natomiast stworzenie drugiej krainy współdziałającej z 1.13 dałoby wybór graczowi czego oczekuje od diablo jeżeli :
Szybkie wzbogacanie sie na eventach i nic poza tym to idzie na 1.13 (granie eventu ma swoje zalety i wady o których wszyscy wiemy)
Szukania wyzwań oraz urozmaicenia rozgrywki to idzie na 1.11(lub nizsza)
Wybaczcie ze tak późno ale nie chciałem dostać rykoszetem w chwili trwania ostrej wymiany zdań.
Ponadto żadna z powyższych opcji ankiety mnie nie przekonuje więc pozostawiam was z moją opinia na temat dalszych losów realmu zamieszczona powyżej Uśmiech
#4
Interesują mnie dwie kwestie odnośnie ewentualnej krainy 1.11. Czy byłby na niej mod realmowy ? Czy zostałaby wprowadzona usługa resetu skilli ?
#5
(09-06-2020, 09:02 PM)PRS Wrote: Interesują mnie dwie kwestie odnośnie ewentualnej krainy 1.11. Czy byłby na niej mod realmowy ? Czy zostałaby wprowadzona usługa resetu skilli ?

Tak, jak napisałem klasyczna kraina bez ułatwień.
#6
(09-06-2020, 09:41 PM)kaziu Wrote:
(09-06-2020, 09:02 PM)PRS Wrote: Interesują mnie dwie kwestie odnośnie ewentualnej krainy 1.11. Czy byłby na niej mod realmowy ? Czy zostałaby wprowadzona usługa resetu skilli ?

Tak, jak napisałem klasyczna kraina bez ułatwień.

Ok, dzięki. To na razie głosuję na opcję nr 1, jednocześnie nie będę przeciwny drugiej krainie jeżeli ktoś wpadnie na ciekawy pomysł ;p Mod realmowy to kwestia funkcjonalności a nie ułatwienie. IMO jak byśmy mieli grać bez moda, to można iść już po całości w klasykę i wprowadzić przykładowo 1.09. Między 1.11 a 1.13 aż TAK dużej różnicy jednak nie ma.
#7
Osobiście jestem za 1.09
#8
1.09d to by bylo cos Uśmiech powrot do korzenii.
Jednakze, 1.09d PvM jest dosyc specyiczne i uwazam, ze kraina by nie przerwała na dluzsza mete. Takie jest moje odczucie.
#9
Tylko żeby się nie zapędzić z tym 1.11 "bez ułatwień".
Kilka rzeczy: anniego nie będzie możliwości zdobycia (bez zmian 3 cyfrowa ilość sojów odpada). Mała skrzynka, mh trzeba przerobić, loadera chyba też. Najlepiej by było się skontaktować z poprzednim właścicielem serwera bo on może mieć kopie zapasowe bo jednak 1.11 długo hulało to by nie było dodatkowej pracy. Bez tych "gadżetów" może nie być już tak przyjemnie Język Sam drop Hrs jest tak mały, że chyba jest to wystarczające utrudnienie Duży uśmiech
#10
Kraina PvP moze byc pod 1.11 nawet.
Jesli chodzi o PvM to reset aktualnej drabinki i jakis starszy patch, 1.13 nie jest zadnym wyzwaniem w tej grze


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)