Poll: Jak widzisz przyszłość serwera?
You do not have permission to vote in this poll.
Pozostawienie wszystkiego bez zmian.
5.88%
1 5.88%
Reset drabinki co jakiś czas.
94.12%
16 94.12%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta nt przyszłości serwera
#41
powiem tak.
Nie wiem czy dla serwera dobre będzie walenie resetu co jakiś czas, ALE patrząc na to, że najstarsi gorole nie pamiętają kiedy się aktualny "sezon" zaczął, przydałoby się odświeżyć trochę Oczko mamy 99lvl na HC i SC, przez ostatnie newsy od blizzarda będzie wincyj ludzi zainteresowane diabolo 2 więć też dobry czas by coś ruszyć ^^ Szczególnie, że z tego co wiem mamy dostać wersję HD z supportem modów
#42
Dodam, że na d3 zapowiada się sezon bez seasonal theme więc to też dobry moment na reseciklOczko szansa na przyciągnięcie do d2 ;P
#43
(03-05-2021, 11:56 AM)Vampire Lord Wrote: Dodam, że na d3 zapowiada się sezon bez seasonal theme więc to też dobry moment na reseciklOczko szansa na przyciągnięcie do d2 ;P

całe szczęście że nie wiem co to oznacza Duży uśmiech, ale news którego wrzuciłem w sb też jest ciekawy!

https://www.gry-online.pl/newsroom/diabl...lu/z81f638
[Image: 1640782459.jpg]
#44
Dziękuje wszystkim graczom za wyrażenie swojej opinii w tym temacie, Wasze wypowiedzi są dla mnie cenną wskazówką. Ostatecznej decyzji odnośnie przyszłości jeszcze nie podjąłem. Obecnie pracuje nad nową konfiguracją serwera co idzie jak po gruzie bo niestety obowiązki w pracy oraz w domu nie pozostawiają mi zbyt wiele wolnego czasu.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)