Poll: Jak widzisz przyszłość serwera?
You do not have permission to vote in this poll.
Pozostawienie wszystkiego bez zmian.
5.88%
1 5.88%
Reset drabinki co jakiś czas.
94.12%
16 94.12%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta nt przyszłości serwera
#11
(02-18-2021, 11:47 PM)PRS Wrote: Wreszcie słuszna ankieta, lepiej późno niż wcale Duży uśmiech
Moja odpowiedź jest oczywista. Reset, aby ożywić serwer, wyrównać szanse, naprawić drabinki i handel.
Jednak dobrze byłoby z góry ustalić, że następnego resetu nie będzie przez jakiś minimalny okres (x lat), żeby gracze mieli spokojne głowy.

+1 odemnie, również odpaliłbym PC, pobrał
diabełka i wystartował z konkretną ekipą od zera.
Od siebie mogę dodać że z chęcią udostępnie po swojej
dosyć sporej sieci informację na temat resetu i tej krainy.
Brawo dla administratora za świetny krok w przód dla tego serwera.
Nigdy nie jest za późno na rozwój.
#12
- Ogłosić odpowiednio wcześniej
- Wiadomo, reklama na stronach typu wykop, fora o tematyce gier itd. Myślę, że sporo osób tu obecnych może się zaangażować w sianie propagandy. 

- Z góry ustalamy, że następnego resetu nie będzie w bliżej określonym czasie
- Wszystkie stare postacie przechodzą w tryb NLD i moja propozycja: na nową krainę "Kraina PvP Non Ladder" ("krainą pvp" ona będzie tylko z nazwy, cel taki żeby stare i nowe postacie nie mieszały się w oknie wyboru)
- Usługa przeniesienia postaci z trybu Ladder na Non Ladder, żeby umożliwić ulepszanie postaci pvp/handel
- Tym razem ostrożnie z eventami (na początek może pół roku bez eventów, później jak będzie event świąteczny to trwający 2-3 dni a nie 2-3 tygodnie, jeśli event halloweenowy to 24h itp.)
- Taka luźna propozycja: niech donate z fg idą na utrzymanie serwera i forum. Myślę, że społeczność naprawdę chętnie dołożyłaby swoją cegiełkę.
#13
W zupełności zgadzam się z Prs nic dodać nic ująć
#14
(02-20-2021, 01:16 PM)PRS Wrote: - Ogłosić odpowiednio wcześniej
- Wiadomo, reklama na stronach typu wykop, fora o tematyce gier itd. Myślę, że sporo osób tu obecnych może się zaangażować w sianie propagandy. 

- Z góry ustalamy, że następnego resetu nie będzie w bliżej określonym czasie
- Wszystkie stare postacie przechodzą w tryb NLD i moja propozycja: na nową krainę "Kraina PvP Non Ladder" ("krainą pvp" ona będzie tylko z nazwy, cel taki żeby stare i nowe postacie nie mieszały się w oknie wyboru)
- Usługa przeniesienia postaci z trybu Ladder na Non Ladder, żeby umożliwić ulepszanie postaci pvp/handel
- Tym razem ostrożnie z eventami (na początek może pół roku bez eventów, później jak będzie event świąteczny to trwający 2-3 dni a nie 2-3 tygodnie, jeśli event halloweenowy to 24h itp.)
- Taka luźna propozycja: niech donate z fg idą na utrzymanie serwera i forum. Myślę, że społeczność naprawdę chętnie dołożyłaby swoją cegiełkę.

Nawet jeśli dojdzie do resetu to:

- nie będzie kolejnej krainy PvP Non Ladder;
- nie będzie możliwości przeniesienia postaci na Non Ladder;
- ankietę nie koniecznie musi wygrać opcja z największą ilością głosów.
#15
(02-21-2021, 12:55 AM)kaziu Wrote: - nie będzie możliwości przeniesienia postaci na Non Ladder;

Wystarczy odhaczyć jeden krzyżyk https://i.imgur.com/FTcLRLQ.jpg
Bez takiej usługi raczej nie będzie grania PvP NLD (chyba, że ktoś inny ma pomysł na rozwiązanie tego problemu ;p). PvP i PvM to naczynia połączone. PvP napędzało zawsze handel na serwerze.


(02-21-2021, 12:55 AM)kaziu Wrote: - ankietę nie koniecznie musi wygrać opcja z największą ilością głosów.

Ale chyba nie spodziewałeś się wielu głosów na opcję nr 1 .
#16
nld bez możliwości przenoszenia z ld nie ma kompletnie moim zdaniem sensu
#17
A nie może stać LD i NLD na jednym Gsie ?
Po prostu mamy reset drabinki rankingowej tak jak ma to miejsce na CBN --> stare sprawdzone rozwiązanie.
Obecne postacie stają się po prostu nierankingowe i w tym trybie toczy się PvP ( nikt ze starych graczy niczego nie traci ! ) po prostu przy postaci nie pisze "rankingowa". Jak grupę osób najdzie na PvP to po prostu wchodzą na postać i grają.

@PRS co do fg jestem tego samego zdania, sam chętnie bym coś dorzucił na funkcjonowanie serwera.
@remor jestem tego samego zdania, taka możliwość "musi" być z prostego powodu. Po resecie gracze PvP będą cisnąć PvM aby ulepszać swoje postacie na NLD a czekać powiedzmy 3 lata na przerzut itemów to ciut przydługo.
Jeżeli admin jest ograniczony czasowo to z góry ustalamy termin np. 1 każdego miesiąca w i tym czasie wykonywane są usługi vs fg. Jesteśmy na takim etapie życiowym ( bo dużo ludzi narzeka jak to nie są zapracowani i czasu na grę nie ma, że rzucić kilka cebulionów na fg nie będzie chyba problemem ).
#18
Ja calkowicie przychylam sie do tego co napisal na samym poczatku PRS. Obiema rekami i nogami Uśmiech
#19
z takiej dyskusji płyną nierzadko niezwykle istotne wiadomości; można się dowiedzieć że w większości pobudki do resetu są na poziomie neandertalczyka:
czyli takie jak zawsze gdy po kilku tygodniach kończyło się to pustkami Uśmiech i tylko kulał się ten snopek siana po wrzosowisku, jak w westernach. :tumbleweed:

tak poważniej to przydały by się wypowiedzi konkretniej zaangażowanych graczy, grających dłuższy czas na tymże ladderku, dalej panowie i panie, wypowiedzieć się mehrythorycznie
[Image: 1640782459.jpg]
#20
(02-22-2021, 08:31 PM)Horrorshow Wrote: z takiej dyskusji płyną nierzadko niezwykle istotne wiadomości; można się dowiedzieć że w większości pobudki do resetu są na poziomie neandertalczyka:
czyli takie jak zawsze gdy po kilku tygodniach kończyło się to pustkami Uśmiech i tylko kulał się ten snopek siana po wrzosowisku, jak w westernach. :tumbleweed:

tak poważniej to przydały by się wypowiedzi konkretniej zaangażowanych graczy, grających dłuższy czas na tymże ladderku, dalej panowie i panie, wypowiedzieć się mehrythorycznie
Częściowo się z Tobą zgadzam. Póki co wypowiedzi graczy bardziej mnie zniechęcają do przeprowadzenia resetu. Brakuje twardych argumentów. Również przypuszczam, że miesiąc po resecie wrócimy do statusu quo z lamentem o kolejny event bo nie ma jeszcze eni, hoto, cta i infi.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)