Poll: Jak widzisz przyszłość serwera?
You do not have permission to vote in this poll.
Pozostawienie wszystkiego bez zmian.
5.88%
1 5.88%
Reset drabinki co jakiś czas.
94.12%
16 94.12%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta nt przyszłości serwera
#21
Jest jedno wyjście.
Reset i pvm na nowym ld.
PVP na nld i możliwość przenoszenia items z ld na nld w celu rozkręcania handlu i ulepszania charów pvp.

Inne wyjścia nie mają sensu imo...

Pvm umiera, pvp również. Odcinająć ld od nld dobijemy scene pvp na realmie....

Gra oraz my jesteśmy na tyle starzy, że nie mamy czasu spędzać znowu x godzin na farmieniu stuffu.
#22
(02-22-2021, 09:15 PM)remor696 Wrote: Jest jedno wyjście.
Reset i pvm na nowym ld.
PVP na nld i możliwość przenoszenia items z ld na nld w celu rozkręcania handlu i ulepszania charów pvp.

Inne wyjścia nie mają sensu imo...

Pvm umiera, pvp również. Odcinająć ld od nld dobijemy scene pvp na realmie....

Gra oraz my jesteśmy na tyle starzy, że nie mamy czasu spędzać znowu x godzin na farmieniu stuffu.

Co to to jo, jak już wygra reset i będzie 1 listopada 202x roku to pozostawienie nld z możliwością transfuzji items to dobra opcja bo:
a) można dostrajać to co jest bez płaczu że poszło się...
b) dobre itemy wydropione na new od będą miały ekstra wartość doczesnego ld + nld do pvp
c) zapalony farmer jest w stanie ogarnąć sobie charka pvp bo będzie duży rynek i wrzucić go do krainki nld pvp jak ukończy kokszenie lvl i zawsze dorzucać lepsze graty skołowane na laderku
d) horek i paru newbow nie obrazi się na krainke że reset i stracili swoje życie - czyli itemy w d2 xD
e) PRS może w końcu coś będzie ownil jak dorzuci trochę scs do charow nld
[Image: 1640782459.jpg]
#23
Widzę ciągłe straszenie mitycznymi "pustkami", które miałyby nastąpić 3 miesiące po resecie.
A ja mówię, że nie muszą, o ile realm będzie odpowiednio prowadzony (eventy z umiarem, co jakiś czas małe konkursy dla urozmaicenia gry, uruchomienie FG, dostępne usługi).

Przecież już od dawna nie ma na realmie balansu. Zepsuta wartość itemów, drabinki zapchane. Dlatego jest marazm, i dlatego jest duża rotacja graczy. O dziwo co chwila pojawiają się jakieś nowe twarze, problem w tym że po krótkim czasie się zniechęcają i znikają. Taka sytuacja wytworzyła się przez wieloletni ladder + ogrom eventów w tym czasie.


Co do usługi przenoszenia items z LD na NLD, chyba da się to tak ogarnąć, żeby nie psuły się pliki charsave, tylko trzeba chęci i przetestowania paru opcji.
#24
Widok z okna na I piętrze "Pustynnego Deszczu" , Elzix mówi że to przez ograniczenia wprowadzone w związku z COVID-19, ale ja mam inne zdanie


[Image: lut.jpg]


PRS one nie są mityczne, a historyczne; oczywiście zawsze można mieć nadzieję że skoro jest tak źle to gorzej być nie może? no może może..?

Kaziu naciśnij czerwony guzik w reaktorze
[Image: 1640782459.jpg]
#25
Od zawsze wykonywało się na dawnym d2 usługe ld->nld.
Kwestią 2 kliknięć w HE, solidna kopia pliku postaci ( w razie "w") + podmianka pliku d2s.
Prs też potrafi coś takiego robić (obsługiwał kiedyś realm).
Jest to wykonalne bez psucia postaci.
#26
Myślę, że w tej i wielu poprzednich dyskusjach padły jasne argumenty za zmianami i nie trzeba już nic dodawać. Wynik ankiety na ten moment daje Kaziowi zielone światło do resetu (Z tego co widzę jest pełna zgoda wśród userów, co się tutaj bardzo rzadko zdarza. Głos Horrorshowa na opcję nr 1 nie liczy się gdyż jak wiadomo niezależnie od tego która opcja wygra, on i tak nie jest zainteresowany aktywną grą na realmie, poza tym nie podał on jeszcze żadnych twardych argumentów za swoim wyborem).
#27
(02-23-2021, 04:28 PM)PRS Wrote: Myślę, że w tej i wielu poprzednich dyskusjach padły jasne argumenty za zmianami i nie trzeba już nic dodawać. Wynik ankiety na ten moment daje Kaziowi zielone światło do resetu (Z tego co widzę jest pełna zgoda wśród userów, co się tutaj bardzo rzadko zdarza. Głos Horrorshowa na opcję nr 1 nie liczy się gdyż jak wiadomo niezależnie od tego która opcja wygra, on i tak nie jest zainteresowany aktywną grą na realmie, poza tym nie podał on jeszcze żadnych twardych argumentów za swoim wyborem).

Wyniki ankiety są tajne i proszę nie szkalować mojej osoby xD;
co do zgody userów to na te kilka set/tysięcy kont 14 głosów na tak to kropla w morzu potrzeb;
moje postulaty, argumenty przedstawiałem już w kilkunastu tego typu tematach jakie były przerabiane: w ostatnim już jasno napisałem żeby resetować bo przecież jest ciągły płacz Uśmiech tylko proszę bez upośledzonych projektów pt. : kraina pvp z itemami, bo wykończy to pvm, lub zwyczajnie będzie bezcelowe. Jak ktoś chce sobie robić prywatne eldorado do naparzania to już jest tego typu miejsce... które wystarczy poszukać. True dia loverzy chcą sobie troszkę pofarmić troszkę pociupać między sobo

nie liczą to się głosy od userów co mają 3 odwiedziny na forum, 5 minut spędzonego czasu na forum i godzinę na krainie :*

Przecież doskonale widać że jestem z Wami w tej nierównej walce, po drugiej stronie barykady znajduje się bezduszny tyran, niezawisły sędzia i Ojciec wszystkich stepów na d2realm - Kaźmierz Nieugięty I
[Image: 1640782459.jpg]
#28
(02-24-2021, 01:31 PM)Horrorshow Wrote: Przecież doskonale widać że jestem z Wami w tej nierównej walce, po drugiej stronie barykady znajduje się bezduszny tyran, niezawisły sędzia i Ojciec wszystkich stepów na d2realm - Kaźmierz Nieugięty I

Dobre Duży uśmiech.

Ja nigdzie nie napisałem, że będzie reset. Chcę na razie poznać opinie graczy.
#29
Już teraz mogę założyć się o acc, że owocem naszej dyskusji będzie zostawienie realmu w obecnym stanie, a Horror jak następnym razem zaloguje się na swoje konto (za jakieś pół roku) stanie przed ciężkim dylematem: lepiej pograć tvt z diablikami czy potradować z Elzixem ? xD
#30
(02-24-2021, 08:06 PM)PRS Wrote: Już teraz mogę założyć się o acc, że owocem naszej dyskusji będzie zostawienie realmu w obecnym stanie, a Horror jak następnym razem zaloguje się na swoje konto (za jakieś pół roku) stanie przed ciężkim dylematem: lepiej pograć tvt z diablikami czy potradować z Elzixem ? xD



This ^ . 


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)