Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acerka = lokalna policja?
#21
(11-27-2021, 06:37 PM)Horrorshow Wrote: sporo Was tu było
cudny, nekro3482, Monika9791, kusio100, patrys100, notoriousy, noofy, niborazy , keviny, kolejorze, , stingi, byakuya7, y7boz9 i można by tak wymieniać jeszcze długo

za każdym razem jedna ze stałych śpiewek : albo to samo IP, IP podobne, albo : kuzyni, rodzeństwa, wujki ciotki, matka z synem, acc kolegi, teraz jeszcze okazało się że babcia u nas gra,

za każdym razem ta sama sytuacja przyłapanie na dziwnych zrachowaniach, ujawnione boty, wypieranie się, odwracanie sytuacji i obrażanie się że nie muszę tu grać skoro tak źle nas traktują i tak aspołeczne jest to miejsce, że już żegnamy się z d2trade, że niedługo nasz koniec bo tacy źli tutaj operatorzy moderatorzy administratorzy,

za każdym razem: nie wiedziałem że tak nie można, że karane jest bycie członkiem rodziny lub granie na tym samym IP, i inne bzdury które mają odwrócić uwagę od clou sprawy Duży uśmiech

przecież to się kurde nudne zrobiło,
chociaż byś(cie) się wysilili i wymyślili nowe wałki, albo po prostu będąc przyłapanym - przyznać się i bez owijania w bawełnę z warnikiem sobie grać dalej,
grać uczciwie, nie wyalienowanym na xx kontach po cichu szmuglować w te i nazat te same graty - i tak wszystko w końcu wypłynie,
nawet pomyśleć nieco, tak naprawdę odrobinkę i się otworzyć i udawać jakąś komitywę z pozostałą częścią realmu (nie musisz ze mną) - a nie robić wszystko by stwarzać pozory samowystarczalnego bociarza Uśmiech
no nic, zero pomyślunku...
ale po co? skoro można próbować przekonać wszystkich o tym że naprawdę mamy do czynienia z kobietą dojrzałą - skoro twierdzi że ma wnuki i jej bratem Uśmiech
litości - serio ktoś miał to kupić?

Nie wiem kim jesteś(cie) ale zamiast grać jak człowiek/ludzie , to cyklicznie jakieś cyrki z Wami po kolei;
przecież tu nie grają tylko nowicjusze, a sporo graczy którzy zjedli zęby Uśmiech więc nikt tu nie jest niewidoczny i każde zachowania widać jak na dłoni, grane jest 24h, jak nie grane to podpatrywane przez players on-line kto się kiedy i z kim wącha Uśmiech

Nawet nie chce mi się szczególnie nad tym wysilać, jak sobie wyprosicie u Kazia to niech Was puści, po prostu trzeba być pół-główkiem znając wszystkie sprawy wymienionych na górze acc żeby nie dostrzec że za każdym razem jest ten SAM SCHEMAT.
Reply
#22
@xacerrr Nie przesadzaj z prześladowaniem ludzi na serwerze, to co wrzucił PRS to przegięcie i wręcz proszenie o warna, czy bana. Rozumiem wejść do czyjejś gry gdy już masz 90% pewności, że coś jest nie tak i zapytanie/poszukanie postaci. Gdy ktoś Ci normalnie odpowiada i chce spokojnie pograć, a Ty dalej wpieprzasz mu się do gier to jest zwykłe prześladowanie.

@Sprawa głównego wątku - nie wpieprzam się, decyduje Horrorshow, jego słowa są ostateczne.
Reply
#23
Po pierwsze: pierwszy NORMALNY głos zabrał PRS - tylko.... Horror - dlaczego CALKOWICIE pominąłeś to co on napisał?

Odnośnie numerów IP, które sprawdzał PRS (to są te same czy nie są???), odnośnie zachowania Acera, odnośnie jego prowokacji i szukania dziury w całym?

Jeśli wchodzi raz do gry i gość sprawdzany mu odpowiada - to znaczy, że to jest bot? To dlaczego lata przez 4 godziny - wbija na KAŻDĄ grę i prześladuje ludzi, nie dając im grać i pieprząc jak potłuczony w kółko to samo - i to nie tylko mnie, jak widać? Dlaczego przesłuchuje moją siostrę na grze? Dlaczego nie powie - słuchaj, podejrzewam że grasz z dwóch kont... Chodż polecimy tu czy tam? Czy tak wygląda test, że wchodzxisz w gre i stoisz 15 minut bez słowa? ...

Jeśli ktoś ze mną chce gadać, wracam do miasta - takie mam przyzwyczajenie z HC.... Czy jeśli ktoś na chwile zostawi postka w grze i pojdzie do kibla - i nie odpowie mu, to znaczy że jest bot?

Szczerze mówiąc - to nie wyobrażam sobie dalszego grania tutaj, wśród takch ludzi jak Acer - a że jest to twój kolega? Cóż, zostanę zbanowany, bo tak postanowiliście... Tylko, panowie... To, co zrobiliście mi i mojej siostrze, ktorzy chcieliśmy sobie normalnie pograć trochę w d2 po kilku latach przerwy - i wasze zachowanie później, świadczy nie o mnie, tylko o Tobie i Acerze..

Nie zamierzam nikogo błagać ani prosić o usunięcie locka - tylko PROSIŁBYM o RZECZOWĄ, MERYTORYCZNĄ odpowiedż na moj poprzedni post. GDZIE - KIEDY - JAK botowałem... I ZA CO zostaliśmy zbanowani razem z siostrą... Bez głodnego pieprzenia o tym co było kiedyś, dawno temu i co robili inni ludzie...

Skany Acera - a przed wszystkim całe jego zachowanie dzisiejszego ranka - tak, jak powiedział kaziu - to PROSZENIE SIĘ o bana... Nie byłem na tyle domyślny jak PRS, bo nie znam gościa na tyle, żeby wiedzieć do jakch świństw jest zdolny, więc nie robiłem skanów...

Horror, tu już nie chodzi o twoją decyzję - tylko o odpowiedż wraz z UZASADNIENIEM dlaczego Acer prześladuje spokojnych ludzi w grze, a TY ich za to banujesz - bo tak ci się podoba?
Reply
#24
To co napisałem na temat adresów IP nie oznacza jednak, że stoję po którejś ze stron.
Warto wziąć pod uwagę, że dwa różne ip nie wykluczają multikonta (jedna osoba może mieć odpaloną grę na dwóch urządzeniach z różnym dostawcą internetu lub nawet tym samym, ale z różnymi IP ;p).
Z tego co Horror mi pisał sprawa jest bardziej skomplikowana, a ponieważ nie znam wszystkich szczegółów to również nie będę dalej zabierał głosu i opowiadał się po jednej lub drugiej stronie.
Reply
#25
"Horrorshow napisał(a):
sporo Was tu było
cudny, nekro3482, Monika9791, kusio100, patrys100, notoriousy, noofy, niborazy , keviny, kolejorze, , stingi, byakuya7, y7boz9 i można by tak wymieniać jeszcze długo"

Nie znam nikogo z wymienionych przez ciebie acc, więc to nie dotyczy sprawy

"za każdym razem jedna ze stałych śpiewek : albo to samo IP, IP podobne, albo : kuzyni, rodzeństwa, wujki ciotki, matka z synem, acc kolegi, teraz jeszcze okazało się że babcia u nas gra"

Okazuje się, że jednak nie to samo IP, o czym pisze kolega prs i co jest do sprawdzenia.

Odnośnie pokrewieństwa:
punkt 8 Regulaminu brzmi: Jeżeli grasz na wspólnym IP z kimś ze znajomych/rodziny, należy zgłosić ten fakt w dziale Problemy i Skargi, wskazując jakie konta będą korzystały z tego IP.
Mieszkamy osobno, mamy inne umowy o internet, jak się okazuje mamy inne IP, więc nie ma obowiązku zgłaszania, że gra się z rodziną.
W regulaminie nie ma również wskazanego wieku, w jakim można grać w d2. Czy to że jestem babcią dyskwalifikuje mnie jako członka realmu? Na jakiej podstawie?

"za każdym razem ta sama sytuacja przyłapanie na dziwnych zrachowaniach, ujawnione boty,"

Jakie ujawnione boty? Nikt z administracji nie wysłał do mnie whisper do zrobienie screenu z gry czy czegoś podobnego. Żadne z działań zastrzeżonych dla Administracji, a opisanych w pkt 12 działań zabronionych nie zostało wykonane.

Zablokowanie moich kont nastąpiło na podstawie nie wiem jakiego pomówienia przez kolegę Acera, który pojawił się w pierwszej grze jaką założyłam na serwerze dziś koło godziny 7, napisałam mu że chyba za wcześnie wstałam i po tej pierwszej grze odeszłam od komputera.
Jak się później pojawiłam kolega Acer wchodził do prawie każdej gry jaką założyłam, szłam bić krowy - on szedł za mną, szłam do pindla - on też tam za mną szedł. W pewnym momencie przestałam odpowiadać na jego zaczepki, zabijałam pindla i wychodziłam z gry, tworząc następną. Biegłam do Malah po miksturki lub sprzedać itemy - o ile to ja je podniosłam, bo kolega Acer też zbierał itemki, mimo że nie byliśmy w party. Po kilku grach wyszłam z gry bo po prostu się zdenerwowałam. Zwracam uwagę, że zachowanie kolegi Acera nosiło znamiona kategorycznie zabronionych działań, określonych w pkt 9 regulaminu, tj "wszelkiej działalności psującej innym użytkownikom zabawę".
Nie robiłam screenów, ale wszelkie działania i logowania moje i wejścia kolegi Acera w moje gry są chyba do sprawdzenia.

Kolega Acer po prostu "uczciwie" łamał przez cały dzisiejszy ranek postanowienia regulaminu serwera, jednak to moje konta zostały zbanowane, a kolega Acer chodzi w glorii chwały bo przyczynił się do uszczuplenia ekipy realmu.

Horror, bardzo cię proszę, przestań uogólniać i powoływać się na zdarzenia, które miały miejsce zanim zaczęłam grać na serwerze.
Jeśli uważasz, że złamałam jakiś punkt regulaminu proszę mi o konkretne wskazanie tego jako mnie, nie zaś powoływać się na "przestępstwa" popełnione przez innych graczy.
Jako Administrator masz oczywiście rację, ale proszę nie pisz tak sztampowo o przyłapaniu innych graczy na botach a karaniu za to mnie, gdzie ja na takich działaniach nie zostałam przyłapana bo po prostu nie stosuję ich.

"Nie wiem kim jesteś(cie) ale zamiast grać jak człowiek/ludzie , to cyklicznie jakieś cyrki z Wami po kolei"

Wymień mi jakie cyrki miałeś ze mną, bo to ja zostałam ukarana. Nie przypominam sobie, żebym ci kiedykolwiek o cokolwiek zawracała głowę, nie byłam nigdy upominana za takie czy inne zachowania.

Piszesz, że alienuję się i nie wykazuję komitywy z pozostała częścią realmu - to nieprawda, grywam z innymi osobami, ale nie włażę nikomu na prywatne gry czy też na czyjeś cs-y czy inne poszukiwania run.
Mało jest gier open na serwerze, zazwyczaj każdy sam farmi, zresztą po co mi towarzystwo w lataniu na mefa na przykład? kic, kic, kic, zabić mefa, pozbierać itemki, zidentyfikować, next gra.
Chętnie skorzystałabym ze wspólnej gry na open brh, cóż, takie gry są zakładane bardzo rzadko.

Cały twój tekst jest jednym wielkim uogólnieniem i dotyczy wszystkich, którzy w historii realmu zostali zbanowani.
Nie ma ani jednego konkretnego zarzutu pod moim adresem.
Jak wskazałam, jako członek Administracji masz prawo zamknąć moje konto bez powodu, co zresztą uczyniłeś, tym niemniej ja chciałabym powód tego zamknięcia poznać. Wydaje mi się, że moja prośba jest uczciwa i nie domagam się zbyt wiele.
Reply
#26
Nie mówię PRS że stoisz po tej czy innej stronie... Ale zabrałeś głos - a to też coś znaczy...  I okazuje się, że nie tylko mnie "nawiedzał" kolega Acer - tylko ja byłem na tyle głupi, że nie zrobiłem skanów.

Tak czy tak - kończymy z siostrą naszą przygodę z D2 Realm, tylko ja wciąż czekam na KONKRETNĄ odpowiedź na pytanie ZA CO? , a nie okrężne opowieści Horrora o bitwie pod Grunwaldem??? 

Bo okazuje się, że jednak to były dwa RÓŻNE ip?

To tyle...

A - no i fajnie by było dowiedzieć się, jaką nagrodę zgarnąl Acerek za "wyeliminowanie realmowych przestępców"? Oczko
Reply
#27
Wiesz co, nie sposób nie odnosić się do tego co było, bo nawet teraz tak usilnie pisząc żeby uzasadnił... żebym wyjaśnił.. że bezpodstawne oskarżenia, że skrzywdzeni : dokładnie tak samo jest za każdym razem.
Dokładnie za każdym razem jest pisane przez Was ŻE JUŻ NIE ZALEŻY MI NA GRANIU TUTAJ BO I TAK NIE MAM ZAMIARU TU GRAĆ W TAKIM SYFIE TYLKO WYJAŚNIJ DOKŁADNIE. HORROR WYJAŚNIJ SŁYSZYSZ!!!!

vide

(09-28-2018, 04:26 PM)OCB Wrote: Mam co robić w wolnym czasie, nie muszę tutaj grać.
Z takim podejściem przedstawicieli administracji to nie dziwne ze gra tu 5 osob na krzyż.


Konto INC (oraz inc1-8), to konto skrzętnie przygotowane pod botowanie, pozostaje jest rozwiązanie zagadki kto taxował zawartość tych kont do kosza/hella,

Po tym jak wczoraj owo konto zostało złapane na używaniu bota (wychodzenie z gry po zabiciu 1 fali - kłopoty z ustawieniami, szalone teleportowanie się w kółko obok zabitego już przez kogoś innego mefa - wariujący bot, jak również naparzający w kółko telekinezą)
tak się zachowują maszyny których zamierzony cel został unicestwiony przedwcześnie przez kogoś kto wszedł i uprzedził słabego jeszcze bota, lub po prostu się coś wysypuje przez crap config jak się domyślam (sorry jeżeli to lamerskie wyjaśnienie bo ja NAPRAWDĘ NIGDY NIE MIAŁEM TEGO NA DYSKU I NIE WIEM JAK TO WYGLĄDA OD KUCHNI, wiem jak to się zachowuje w akcji)
Po czym gdy już wraca operator za stery to zaczyna piepszyć coś tszy po tszy o jakimś czaku no i.... zjawiasz się z odsieczą (będę się zwracał jak do 1 osoby bo i tak nie kupuję tych stories o rodzeństwach - było ich już tutaj zbyt wiele), i zaczynasz kręcić młyn żeby nie było zbytniej dyskuty o tym że bot latał.. Szkoda że Black się akurat w tym czasie zwinął i trafiło na bez obrazy mało obytego i trochę pewnie łatwego do robienia na szaro Acera.
Wiesz co, wygląda mi na to że po zorientowaniu się że zawodnik TRISH nawalił co zobaczył Black postanowiłeś szybko robić zasłonę dymną - tak to wynika z relacji naocznego świadka (Acera)

Na grę wchodzę sobie popatrzeć jak koreluje Twoja aktywność na grze w obliczu tego że aktualnie Acer rozmawia z "Twoją siostrą", (jesteśmy na disco i na żywo podawał co aktualnie robi Caro9luty, a ja sobie patrzę co Ty wyrabiasz) no wygląda to tak że albo Ty się żwawo ruszasz i coś piszesz sensownie, albo Twoja siostra, na raz wygląda to komicznie dość niestety.
Nie błagaj bo nie ma to większego sensu, zawsze unosisz/unosicie się zamiast po prostu złożyć broń, to kolejna dziwna przypadłość która nie sposób żeby nie dawała do zrozumienia że jest tu jakaś pewnego rodzaju powtarzalność tych reakcji i zachowań,
nieraz były one bardziej impulsywne i leciały bluzgi, czasem groźby i modlitwy o to by ktoś mi : "....mordę obił..."

Wreszcie dzisiaj gdy zaczęła się ta imba, jesteście online oby dwoje na forum (Ty i Twoja rzekoma siostra) produkujesz odpowiedź dla obu kont żeby ją zamieścić w niemalże tym samym czasie - tak aby wyglądało jak to jesteście osobnymi bytami, no wygląda to wszystko mega komicznie. Jak dla mnie nie ma tu cienia wątpliwości że lecą tu naruszenia raz za razem.. dodam tylko że mój przedmówca już 3 tygodnie temu cytując "ten Caro9luty to jakieś podejrzane konta z tym nibo coś tam..."
Słuchaj, znaczy czytaj - osoby które "trochę" czasu spędziły na grze, tak jak i Ty twierdzisz również spędziłeś no to mają trochę pojęcia o funkcjonowaniu userów i kiedy jest coś podejrzanego, a jeżeli te podejrzane dziwne zachowania stają się cykliczne co kilkanaście miesięcy i wracają pod różnymi nazwami, ale finał zawsze ten sam... To ponawiam , nie można nie patrzeć przez pryzmat tego co już było a nie jest.
A cała sytuacja ma dokładnie analogiczny przebieg jak przy wszystkich dotychczasowych przypadkach.
A i jak w tym żargonie prawniczym pozostajesz że bez dowodu nie ma winy, ale z poszlak jest oskarżenie - a ich tutaj no jest trochę.

Trochę nie po kolei : ale nigdzie nie napisałem ani nie stwierdziłem że macie to samo IP, napisałem że jest to jedna z typowych okoliczności jakie bywały przy wcześniejszych akcjach ale nie jest to regułą,
PRS i ACER starli się w temacie wycen, i trochę tam sobie popsioczyli, pewnie ma to swoje przedłużenie po dziś dzień i nie będę również tego komentował żeby z każdym byle gunwem lecieć na forum (wybacz jeżeli bardzo Cię to dotknęło PRS Uśmiech ) i bardziej rozpatruję to w kategorii tego że PRS się trochę odgrywa korzystając z tego że Acer się podkłada Oczko to takie ludzkie - do tego nowy mundur dzisiaj, no nie może być gliną na którego plują Duży uśmiech

Dla mnie nie ma tu żadnej komplikacji, mamy mózgi - niektórzy większe inni mniejsze, obserwujemy łączymy fakty, korzystamy z historii i doświadczenia, w mojej ocenie wszystko to składa się na to że w moim odczuciu po raz wtóry mamy do czynienia z tymi samymi ludźmi pod innymi loginami. Tak to widzę.

Można by rzec że w sumie po co się tak wczuwać, a nawet jak ktoś tam sobie coś kombinuje na lewo to co mnie to pierdzieli? no ale to jedno jedyne miejsce które hula i po prostu zależy mi osobiście aby było wolne od wszelkiego dziwnego podejrzanego kombinowanego bytowania tutaj pod jakąkolwiek postacią.
A jakieś tam przytyki że to kolega lub nie, że sobie chodzi po grach i dokucza - zrób screena, wstaw, poskarż - znam go dwa miesiące przez kable więc o szalonym koleżeństwie bym tu nie pisał Uśmiech, a jeśli przesadza, komuś to przeszkadza - donosi o tym, i zostanie za to ukarany przez nowego już Moderatora lub Admina, to raczej nic w tej kwestii nie będę mieć do dodania, niech się dzieje.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#28
Ok, Horror... Przyjmuję wyjaśnienia - nie, nie zamierzam błagać, nie zamierzam wracać... Zakończyłem moją przygodę z D2Realm, chociaż moim jedynym grzechem w było to, że wszedłem dziś do gry o 4.15 rano, bez żadnych złych myśli, stając się z miejsca podejrzanym numer jeden... Przypadki chodzą po ludziach ;/.

Powiem wam jednak jedną rzecz - szukajcie dalej tego, kto tymi kontami INC sie bawił, bo to nie byłem ja. Oczko. Nie znam gościa, wczoraj widziałem go pierwszy raz...

A odnośnie Caro9Luty - cóż, widziałeś już wszystko, więc nie bedę ci powtarzał, że też się mylisz... A niestety mylisz się... Uśmiech - i zbanowaliście z rozpędu spokojną kobite co se chciała popykać w d2... a wy uznaliście ją za "nieistniejącą" ;/... A wystarczyło, jak staliśmy w mieście wtedy 15 minut odezwać się jednym słowem - słuchaj, tak i tak jest, skoczmy tu i tu, bo nie wiem czy wy to nie ty... I byś widział, czy to jedna czy dwie osoby. A ty nie powiedziałeś ani słowa, a Acer pieprzył głupoty...

Dobra, trzeba kończyć temat, bo to się rzeka robi... Oczko

Trzymajcie się i pomyślnych łowów Oczko

PS. "mamy do czynienia z tymi samymi ludźmi" - nie, tu też się mylisz... Oczko Ale co ja gadam, ty swoje i tak wiesz ;D
Reply
#29
Rozumiem że to koniec tematu - odmówiono mi w ogóle racji bytu.
Nie było mnie.
Pozostałam "rzekomą siostrą" i nawet nie wysilono się, żeby mi wytłumaczyć moje przewiny.
No oczywiście poza tymi, że jakoby pojawiam się co kilkanaście miesięcy pod innym nickiem.
Punkt 1 Regulaminu: Administracja ma zawsze rację.
I niech tak zostanie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)