Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Hide and seek" Gwiazdkowe Poszukiwania - Konkurs
#11
(12-24-2021, 08:40 PM)g2xod Wrote: A ja mam takie pytanko, czemu gracze hc są pomijani w konkursach? Nagrody w mikołajkowy tylko SC, teraz też SC.

w następnym konkursie będziecie wzięci pod uwagę, do wygrania będą:
- obrączka bul kathosa 5%
- słuchawki Gamblera które ładują się od 6 tygodni - +2 do poznania się na ludziach
[Image: 1640782459.jpg]
#12
Przecież od dawna wiadomo że all jest tu ustawione pod sc i pseudo pvp a ty horror jednak jesteś przykry opór nawet w wigilie musisz pieprzyc jakieś głupoty o czym ja mam z wami rozmawiać na tym discordzie niby
#13
przecież obiecałeś że idziesz podładować i wrócisz :/
ale Ty się boisz tej prawdy...
[Image: 1640782459.jpg]
#14
(12-24-2021, 08:40 PM)g2xod Wrote: A ja mam takie pytanko, czemu gracze hc są pomijani w konkursach? Nagrody w mikołajkowy tylko SC, teraz też SC.

Następny konkurs można zrobić z myślą o graczach hcl. Tylko jeśli chcecie nagrody w itemach (a nie np. forum gold / free usługi) to konieczna będzie kooperacja minimum jednej osoby z HCL w temacie ufundowania nagród.
#15
Skoro nie wróciłem chyba powinno ci to dać do zrozumienia że nie chce mi się z wami gadać. Jakiej prawdy?
#16
jak się schlałeś to miałeś więcej do napisania do wszystkich, nie wiem kto tu jest przykry w takim układzie Uśmiech
nvm podaj model słuchawek bo chcemy takie ufundować
[Image: 1640782459.jpg]
#17
ELO
[Image: 8a856c95083be.jpg]
#18
No i gówno cię to interesuje ufunduj sobie mózg i przestań mi tu pieprzyc


e horrorshow :

nawet szkoda Cię obdarowywać warnem Uśmiech
masz zawszę rację, nawet wtedy kiedy komuś ubliżasz bezpodstawnie Oczko
#19
Zdązyłem dobiec:
[Image: 1640378145.png]
#20
[Image: Screenshot189.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)