Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekka sugestia
#1
Zdaję sobie sprawę z faktu, że jestem świeżym użytkownikiem na D2Realm.net i nie do końca czuje się odpowiednią osobą aby taką sugestie tu pisać natomiast bazując na moim doświadczeniu z D2Trade (podejrzewam, że część graczy kojarzy mnie z tego forum) zauważyłem brak luźnego off topa.
Takiego, w którym dosłownie można byłoby pogadać o wszystkim i o niczym. Są podfora „inne gry” „sprzęt” „polityka” etc. itp., ale nie ma takiego gdzie,faktycznie można wbijać przysłowiowe +1 (oczywiście nie dlatego piszę )Aby urozmaicić forumowe gadki można byłoby stworzyć topy znane z D2T.
„Przedstaw się” „Opisz osobę wyżej” Z tego co pamiętam tematy były bardzo oblegane i niejednokrotnie pomagały w poznaniu lub identyfikacja użytkowników.

Co wy na to?
[Image: 2wmflsk.jpg]
Reply
#2
Jestem na tak Duży uśmiech Aktualnie trochę z Kaziem pracujemy nad samym wyglądem forum, co do działów jak najbardziej potrzeba paru zmian Uśmiech taki off topic byłby mega Duży uśmiech
Reply
#3
YES
Nikt tego jeszcze nie zrobił dlatego na forum zagląda się w zasadzie raz dziennie (o ile nie rzadziej) ;p
Reply
#4
Nie mam nic przeciwko.
+1
Reply
#5
No to bardzo się cieszę że pomysł podoba Duży uśmiech
[Image: 2wmflsk.jpg]
Reply
#6
Yes, mam nadzieję że kolorystyka i cały image forum też niedługo ulegnie zmianie , na nieco mroczniejszą, bardziej pasującą do klimatu D2, i trochę odbiegającą od d2trade, tak aby się nieco wyróżniała, tak więc przed nami czas zmian , dobrych zmian Duży uśmiech
Reply
#7
Skóra bedzię wiesz jaka Duży uśmiech No tylko Kaziu niech wróci do zdrówka Oczko
Reply
#8
Tak samo jak i dział na przywitanie się
Reply
#9
Bardzo dobry pomysł.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)