Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na poszukiwanie graczy
#11
prawie jak dbrunski Duży uśmiech dajcie znać temu maniakowi żeby do nas wpadł :p zamiast piłować na singlu
odnośnie samego pomysłu jest niezły , ale sądzę że realizacja może być ciężka Duży uśmiech napisz pm do Kazika w tej sprawie i myślę że da rade założyć taki kanał, nie ma zastrzeżonego znaku towarowego dla d2realm ;p zdaje się już jest jakieś konto na yt którym sterował Sasuke, i z tego co wiem chciał go nam przekazać, jest tam wrzucone parę filmików z krainy, tylko jak się z nim skontaktować Uśmiech
to link do kanału https://www.youtube.com/channel/UCnWrZu7...WmwvQpJkhQ
jak masz możliwości sprzętowe i chęci to droga otwarta Język o ile będzie co pokazywać ^^
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#12
Horror masz zielone światło. Możesz zakładać kanał na Yotube Oczko
Reply
#13
mamy już tam jakieś trzeba by się skontaktować z Sasem niech da passy do niego , może jakiś msg mu ktoś wyśle na YT, może ma skorelowany z jakimś mailem na który czasem zagląda i odpowie..
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#14
To jak będzie dostęp do konta to coś podziałamy w tym kierunku.

Pozdro.
Reply
#15
Nie wiem czy nadal staracie się o utrzymanie tego serwera i czy nadal poszukujecie ludzi, ale jeśli tak to może wykop.pl obstawiam że reklama na wykopie albo da parę osób albo będzie ich za dużoUśmiech wykop potrafi zaskoczyć
Reply
#16
Patrząc co tam się dzieje i zachowanie 90% userow Uśmiech nie wszyscy nie wszyscy..
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#17
nie mówisz o społeczności wykop ... mówisz o całej społeczności ogólnie ... te 90% to ogól społeczeństwa a nie tylko wykopkiUśmiech
Reply
#18
Nie. Kiepska logika i kalkulacja :p nie przyjmowałbym tego że % userow wykop = % populacji, chociażby z tego względu że spora większość to mężczyźni. Jeszcze wiele innych zmiennych które wskazują na pewne wyłączenia co do grupy wiekowej, zawodowej i dużo można by uwypuklać. Nie jest to obraz populacji RP Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#19
uważasz że wśród facetów jest większa patologia?Uśmiech lol ... nie doceniasz kobietUśmiech

ale ogólnie możesz mieć racje ... ale nie aż tak bardzo jak Ci się zdajeUśmiech

moja ostatnia praca polegała na kontakcie z ludźmi i to z bardzo rożnych kręgów ... nie mam dobrego zdania o społeczeństwie.

jednostek wartych uwagi jest bardzo mało.

ale nie będę smutny z tego powodu że masz pod tym względem większego farta niż ja
Reply
#20
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i wskaż mi proszę co Cię skłoniło do wysunięcia takich wniosków czy też domysłów jakoby miałem coś takiego na myśli Uśmiech tym właśnie pachnie wykop :p dorabianiem tła aka nadinterpretacja.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)