Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na poszukiwanie graczy
#21
minęliśmy się postamiUśmiech

a apropo kobietUśmiech
byłem kierowcą zawodowym uczciwym taksówkarzem podkreśollam to celowo gdyż właśnie z tego powodu że robiłem to uczciwie musiałem zrezygnować, przestało być mnie stać na zus.

i jedno co mogę powiedzieć to to że ... mniej się bałem zabrać z imprezowni 4 pijanych osiłków z mózgiem idiotów niż jedną pijaną kobietę z pod bibliotekiUśmiech faceci przeważnie szanują ludzi i ich prace ... kobiety bardzo rzadko
Reply
#22
Wydaję mi się, że sporo osób mogłoby przyciągnąć jak starzy wyjadacze by opisali i pokazali na yt swoje buildy? Oczko na forum mało opisów postaci PvM, jest trochę PvP ale np. jak bym chętnie zobaczył zastosowanie w praktyce Uśmiech Może do tego jakiś stream z dueli? Teraz platformy do udostępniania są łatwo dostępne (yt, twitch).

Ostatnio na yt uaktywnił się polski kanał Stary Dziad - zbiera po 10k wyświetleń, może warto pójść tą drogą albo może nawet zaprosić gościa na D2Realm? Oczko
Reply
#23
Stary dziad niczym DBRUŃSKI ver. POLSKA Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#24
(05-10-2021, 08:27 AM)Horrorshow Wrote: Stary dziad niczym DBRUŃSKI ver. POLSKA Duży uśmiech

Jaki kraj takii Dbrunski Oczko
Reply
#25
@Hatebreed1906

W tym momencie to raczej ciężka sprawa aby w ogóle do d2 kogoś zachęcić. Mamy sytuację w której za +- pół roku wyjdzie d2 R. Gra zadowoli pewnie ogól graczy bo wydawca przewidział powrót do starego wyglądu jednym klawiszem. Fani lepszych efektów pozostaną na nowej grafice.
Zobaczymy jak rozgrywka będzie wyglądała na BN bo jeżeli będzie to w miarę pilnowane i boty nie będą pizgać na masową skalę i będzie dużo banów to może być ciekawie. To samo z problemem dupowania itemów. Ja bym chętnie widział nawet granie na płatnym serwerze, który byłby wolny od boterów/duperów.
W starym d2 pewnie zostanie paru cebularzy, którym będzie szokda wydać 200 cebulionów na gierkę bo takich widać nie brakuje w komentarzach pod filmami z alfy Duży uśmiech
Reply
#26
Pilnowanie botów na bn xD przecież sami ich puszczo i będą doglądać żeby ists sprzedawać w sklepach.
Jakoś trzeba się odkuć będzie po ciężkiej pracy.
Rzeczywiście jedyna nadzieja to prv serw z tym.
Nie taki też tak europebattlenet bo tam grając też widziałem conajmniej dziwne rzeczy i zjawiska pokrewne do cbn.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#27
Niekoniecznie, bo na początkowym etapie nowej gry pilnowanie serwera może przynieść wymierne zyski bo zablokują Ci keya i nie pograsz i będziesz musiał kupić nowy. Tak było 20 lat temu że mass bany leciały aż miło.
Obecnie d2 jest trupem i bez sensu jest tego pilnować bo same boty latają.
Mam cichą nadzieję, że przynajmniej z rok dadzą pograć bez bociarni Duży uśmiech
Reply
#28
a ja po cichu liczę że w jakiś magiczny sposób uda się to odpalić na priv serwerze, to by był miód na moją duszę Duży uśmiech

Eurobattle, grałem, nie podobał mi się, przez to że itemy leciały jak głupie, i jedyny item jaki miał znaczenie to perf item.
Reply
#29
(05-11-2021, 09:57 PM)Luigi Wrote: a ja po cichu liczę że w jakiś magiczny sposób uda się to odpalić na priv serwerze, to by był miód na moją duszę Duży uśmiech

Też bym chętnie zobaczył na D2Realm Uśmiech ale tylko przez chwilę, dla mnie trochę za bardzo błyszcząca ta wersja, pewnie po krótkim czasie wrócę do oryginału żeby nie dostać epilepsji xD
Nie zmienia to faktu, że paru boomerów mogło by na fali popularności Resurrected przypomnieć sobie o starej grze, a specyfika serwera sprzyja okazjonalnemu graniu (eventy, pomoc innych graczy z itemami na początek). Tylko żeby tu trafili przydałaby się trochę zwiększyć prawdopodobieństwo, że się dowiedzą o serwerze Oczko

PS. Nawet jak nie znajdą się nowi gracze to i tak bym chętnie zobaczył kto kim gra i dlaczego  Cwaniak
Reply
#30
Tak jak największym złem na CBN są boty i duperzy tak na prywatnych realmach eventy. Należę do grona osób, które nie lubią iść na łatwiznę i jak coś przychodzi za łatwo to się szybko nudzi. Jak jest przepych wszystkiego do się szybko odechciewa. Oczywiście dla części osób fajnie jak wjedzie event bo w tydzień można się solidnie obłowić ale czy o to chodzi ?
Ja po to gram w komputer żeby mieć z tego fun a powyższe rzeczy mi go psują dlatego nie gram Duży uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)