Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na poszukiwanie graczy
#31
Idąc nawet tym tropem że Blizz jakoś potrzyma porządek i przez pierwszy rok będą lecieć bany na cdkeye jak 20 lat temu (sam zebrałem kilka czasowych za maphacka xD), to w dłuższej perspektywie i tak uraczą Cię resetem laddera i po którymś już tam z rzędu wszystko stanie się tym samym syfem jakim jest teraz. Innymi słowy jeżeli gra się faktycznie w komputer dla funu, zaliczyłbym tak czy siak czas spędzony na CBN za zmarnowany, przykładowo ja nagimnastykuje się, poświęcając czas który mógłbym spędzić na tapczanie żeby mieć fajne czako i kilka ists, a po paru miesiącach jeden z drugim będą mieli to za jedną noc. No żaden fun z tego w dalszym rozrachunku. Rzeczywistym miejscem do super rozgrywki Polacy byłby priv serw, koło 1k graczy, tak żeby te 50 + online było zawsze, miejsce idealne rzekłbym. Każdy kto powiedzmy podejdzie do tematu na serio i wie czym jest, był i będzie zamknięty battlenet, oraz sam nie jest użytkownikiem oprogramowania nielegalnego, ceni spokój i kameralną rozgrywkę wybrałby takie miejsce z dala od spamu i krwawych jatek na pol-1.
A i oczywiście możliwość grania na nieoryginalnym cdkeyu też na pewno część januszerii by przyciągnęła...
Relatywnie faktycznie ten hard reset i wejście w d2r musiałby być wolny od wszelkich ewentów i resetów, byłoby to gwarantem spokojnej rozgryweczki na 3-5 lat.
Jest trochę kolorowo tu i tam przeglądając te gameplaye ale w dalszym ciągu nie jest to tak skrzywione jak d3,d4, czy inne wowy Uśmiech, na szczęście ja mogę mieć kolorowo, Ty po staremu, a gramy w jedne tristy Duży uśmiech

ostatnio nawet obejrzałem filmik instruktażowy na yt żeby wiedzieć kim są boomerzy, doomerzy i inni tacy, okazuje się że należę do tego grona bo lubię Heroes3 xD
ciężko nadążyć za tymi Internetami jak się nie śledzi nowych memów. Czasem mam wrażenie czy tak jak dzisiaj jedna z drugą Krystyna czy inna Halinka wyglądają sztywno na fejsie wrzucając jakieś gó%$# łańcuszki czy obrazki z okazji świąt, my też będziemy tak wypadać na tle tych pokoleń urodzonych po 2030 przykładowo, gdy już staną się pełnoletnimi użytkownikami portali społecznościowych, lub innych tworów które będą wtedy na Topie.
Tak chyba będzie xD jeżeli już się za nas zabrali jadąć z hirołsów xD

p.s. nie mam fejsa, między innymi z tego powodu żeby nie kaleczyć swoich oczu, bo niestety nie można odzobaczyć tego co się ujrzało Duży uśmiech, pozostanę nieliczącym się obywatelem +1 w spisie powszechnym bez prawdziwego życia na portalach!!!1
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#32
Populacja boomerów zwiększa się, też lubię hiroskiUśmiech

I ja też podpisuję się pod brakiem eventów, wg mnie eventy zabijają w jakimś stopniu handel na serwerze.
Reply
#33
Tyle, że dla mnie reset jest czymś normalnym bo tak w diablo było zawsze i to nie jest jakiś wymysł sprzed roku.
To nie jest tak, że zacznę grać w styczniu 2022 w d2 R, w styczniu 2023 zrobią reset i wszystko stracę.
Moje postacie i przedmioty zmienią tylko tryb rozgrywki na nierankingowy. Jak będę miał ochotę to zacznę grać w nowym sezonie od początku a jak nie to będę kontynuował grę na NLD na starych postaciach. Po 2-3 sezonach rozgrywka PVP przeniesie się na NLD a na LD będzie farmienie itemów aby ulepszać postacie.
Jak blizz się przyłoży i przez 2-3 sezony będzie to w miarę normalnie działać i będzie się dobrze grało to absolutnie nie będę uważał tego czasu za stracony. To tak jakbym przewalił wypłatę w burdelu. Czy jeżeli w tym miesiącu byłem zadowolony z usługi to zmarnowałem czas ? Nie byłem zadowolony to więcej nie skorzystam. Tak samo na CBN póki będzie dobrze to będę się bawił a jak się zesra to po prostu przestanę i poszukam alternatywy.
Reply
#34
No to widocznie wystarcza CI to co tu i teraz Duży uśmiech bo jeżeli po kilku sezonach nie będzie CI przeszkadzało że po półrocznym ladderze numer 3 lub 4 wpadają na NLD muły pełne wyboconego stuffu i przewyższają Twoją uczciwą kilkumiesięczną krwawicę no to spoko Uśmiech.
Po pierwszym - drugim ladderze, na nld raczej nie będzie tłoku, wszystko będzie się toczyć LD, tak myślę Uśmiech więc na konkret rozgrywkę NLD PVP pewnie przyjdzie poczekać. Chyba że jednak tęgie głowy znajdą sposoby na obejście potencjalnych zabezpieczeń i już po jednym sezonie będą wpadać setki/tysiące desek 45 hp, scków 20/17, perf craftów. No bo przecież oczywiste że jak gra tyle osób to nic dziwnego że jest taka ilość perf itemków!!! logiczne Oczko
W domyśle obecne chary NLD CBN nie będą miały nic wspólnego z tymi z D2R, czy się mylę i wszystko pod znakiem NLD wpadnie do jednego worka? Rzeczywiście to nie posiadam wiedzy czy to jest jakoby osobny świat, osobna gra, czy po prostu zakup D2R daje nam te grafiki ale oprócz tego wymieszają się nonladdery wszystkie.

Raczej sądzę że to będzie osobna grupa nonladderów od czasu D2R, inaczej nie miałoby to żadnego sensu, musi to funkcjonować jako nowa gra, nowe serwery z miejscem na nowe save.
Chociaż w filmikach słyszałem że nie szkodzi, możesz "odkurzyć swoje stare save i zagrać w D2R", jeżeli tak to ma funkcjonować na CBN to chyba jest pozbawione logiki, jak to jest z tymi aktualnymi nonladderami kontra nld po pierwszym sezonie D2R ? ktoś, coś?

Chyba że jest tak że oprócz tego że masz postać klasyczna/rozszerzenie ranking/nie ranking to będzie zakładka made za czasów d2r Duży uśmiech

Generalnie najlepszym odzwierciedleniem tego co się dzieje i czy Obsługa Imprezy panuje nad przepływem itemów i tego czy za sterami gry siedzi gracz czy program, będzie sytuacja widoczna na d2jsp Duży uśmiech.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#35
Nie będzie mi przeszkadzało bo myślę sądzę i uważam, że jak solidnie pogram powiedzmy dwa sezony bez botów to zarobię tyle, że jak już by przyszły te wzbogacone muły wyboconego stuffu to spokojnie sobie dokokszę postacie bardzo tanim kosztem bo jak boty będą "legalnie" śmigać 24/7 to ceny będą żenująco niskie.

Co do wgrania save to podobno będzie tak opcja oczywiście na single player.
CBN z tego co wiem będzie nowym tworem bo i gra nowa i tu jest duży + dla ogółu bo nie będzie BB czy scs z 5 frw i innych itemów do których przeciętny zjadacz chleba nie miał dostępu bo za późno zaczął grac.

Generalnie zapowiada się dość dobrze. Przeglądałem temat na jsp to spory odzew zardzewiałych fanów d2 jest. Gdyby tylko nie bocenie i dupowanie to by było już w ogóle pieknie...
Reply
#36
Jeżeli w takim razie ewentualność schematu który doprowadził do analogicznej jak teraz tamże sytuacji Cię nie martwi, że te muły sobie przyjdą a ceny będą już wtedy niskie, to dlaczego kiedykolwiek zszedłeś z cbn Język?
Dobra nie wróżkujmy już, ale czuje że jak zawsze oni to spier#$%@.

Jeżeli o to zadbają, a wydaje mi się że chyba mają wszystkie narzędzia do tego że nawet gdy powstaje turbo ultra invisible bot, to chyba spece wiedzą na jakich forach mistrzowie którzy opracowują te cudowne autopiloty dzielą się owocami swojej ciężkiej pracy i są w stanie na podstawie tego jak są stworzone skutecznie je wyłapywać jakimś filtrem. No bo nie pamiętam bota, jakiegoś skryptu, czy innego tricku o którym by nie huczało na targach i wioskach - zawsze mistrzuniu który to wyrzeźbił postanawia się pochwalić, podzielić, wspólnie z innymi uczestnikami wiary ulepszyć swój twór - poddając się krytyce i sugestii.

Jeżeli nic się nie pomiesza z tego obecnego bagna to Nonladder byłby wtedy rzeczywiście miejscem gdzie są równe szanse, równe w takim zdrowym rozumieniu w jakim to zawsze tutaj uskuteczniam, ile sobie uzbierasz za laddera tyle będziesz mieć na nim i po nim - bez pomocy sejwa.
NLD wolny od nosferatu beltów, itemów z 1.08 (choć tutaj ciężko mieć zastrzeżenia do ich funkcjonowania, raczej do tego że były powielane), czy innych podwójnych słów runicznych byłby rzeczywiście smakowitym kąskiem.


Niemniej jednak zdaje się że raczej wypadam z tego czelendżu, nie te lata, kiedyś to były battlenety teraz to nie będzie battlenetów xD.

- Ok boomer.

Z dwóch opcji legitnego (nie oszukujmy się na pewno do czasu i tak i tak) battlenetu z opcjami i wizją co półrocznych/rocznych resetów i rywalizacją z bezrobotnymi o pierwsze czako xD (przegrana ofc). Kontra kameralny serwerunio bez cudów i dziwów i żadnego ciśnienia na resety, same swojskie mordeczki z Chojnic, Trójmiasta i inne okolice podkarpacia - wybrałbym to drugie. Tylko niechajże to ktoś postawi Uśmiech

no i z Sosnowca też...
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#37
Dla mnie prywatny serwer będzie miał dużo przewag nad CBN, które byłeś łaskaw wymienić. Co do tego nie ma wątpliwości i dyskusji.
Ma jednak zasadniczy gigantyczny minus a mianowicie mniejsza ilość graczy niż na CBN. Dodatkowym minusem dla mnie są udziwniane eventy aby gawiedź szybko się nachapała. Każdy musi sobie wypośrodkować co mu bardziej odpowiada. Tak samo resety są wpisane w tą grę i na prywatnych realmach też powinny być. Tak jak pisałem, nic się nie traci a jedynie zmienia tryb z rankingowego na nierankingowy.
Bez resetu ciężko utrzymać ruch na serwerze bo np. mi by się nie chciało zaczynać od nowa mając z tyłu głowy, że jest już wiele 99 lvli, ludzie mają dopieszczone postacie i ja mam z nimi rywalizować. Podczas resetu kto chce sobie grać na NLD to sobie gra na spokojnie tym czym lubi a nowi gracze się ścigają. Reset jest czymś normalnym i gdy są jasno określone zasady ( czas ) to wtedy jest po prostu większy fun.
Reply
#38
Ajo z tym że mamy do czynienia ze świeżym produktem który jest mega reklamowany i dociera do najciemniejszych zakamarów boomerskich piwnic xD, więc jest to dobra podwalina do tego żeby zignorować wysrywy nt. tego że ladderek trwa 5 miesięcy, ja bym zagrał ale już was nie dogonię.
Tym bardziej że "JESTEM PRAWIE NA PEWNO PEWIEN" xD że po 1-2-3 ladderach z CBN, przyszli by tu niektórzy w łaski grać na priv serwku bo tam jednak się syf zrobił, i właśnie wtedy zacznie się smęcenie o reset, bo gdy zaczynali to woleli battlenety z hołotą niż prawilne baalruny w 5 osób na prv. O ile będzie taki serwer gdziekolwiek... ja go tutaj poproszę Uśmiech
Wychodzę z założenia że ta ILOŚĆ graczy na CBN nie koniecznie jest na plus, jedynym plusem chyba jest to że masz szanse na to że kupisz od jakiegoś randa coś dobrego za drobne, kto nie skorzystał z takiej szansy niech pierwszy rzuci oszczepem.
Może jeszcze to że nie musisz wrzucać mułów sam jeżeli niekoniecznie zależy Ci na 1/8 cs/br... to zawsze wejdą na leecha.

Wydaje mi się że oprócz boomerów którzy ogarniają temat to d2r może zgromadzić masę noobów Uśmiech... to może oznaczać że samo przebywanie na kanale i czytanie grypsów na czacie może przyprawiać o złe samopoczucie xD.
Ktoś pomyśli jak to ktoś nie zna diabełka dwa, no ktoś młody może nie znać, lub zna tylko część 3/4 a pójdzie za fejmem grać w D2R.

A więc rzeczywiście w miejscu gdzie się spokojnie gra w mniejszym gronie nie widzę potrzeby resetowania przez bardzo długi okres czasu, jeżeli nie zostanie to spiepszone przez tony hrs z eventów (które de facto i tak się łatwo dropi, jak ktoś ma więcej czasu).
Tylko dajcie takiego serwa. Kaziu da radę to zrobić.. a potem zapytamy go chórem "kiedy event xD?!?!?!"

w trailerze widziałem napis "remastered for a new generation" ... dla mnie to jest raczej przejmująca informacja Duży uśmiech

https://www.youtube.com/watch?v=J-nE9cqcPJY
przyjemny materiał, gość dochodzi do ciekawej konkluzji od 14:50

ja osobiście nie spędziłem ani minuty na PoF i w dwójkę pewnie też nie zagram bo jestem wycofany i nieufny na nowości Duży uśmiech, jeżeli okaże się że ilość boomerów chcących zagrać w kolorowe lepsze d2 wcale nie jest tak ogromna i większość z nich po premierze PoF2 zwyczajnie porzuci didi, to tym bardziej wolałbym popykać od początku na priv servie z prawdziwymi fanami Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#39
Tyle, że dla mnie bardzo długi okres czasu laddera to 2 a totalny max 3 lata na prywatnym serwerze.
Weźmy dla przykładu tutejszy serwer.
Trochę 99 lvli już jest. Run,annisów, itemów jest w brud. Mamy przepych w zasadzie większości rzeczy. Tak tak, w moim odczuciu i jak pokazała ankieta nie tylko w moim reset powinien być zrobiony.
Nie wiem Horror czemu jesteś taki ciężki pod tym względem bo tak panicznie boisz się tego resetu jakbyś miał stracić dorobek życia a przypominam, że jedyne co by się zmieniło przy Twojej postaci to "postać nierankingowa". Gdybyś miał taką chęć to grałbyś sobie na postaciach, które dopieszczałeś przez lata. Jeżeli inni by chcieli grać na ladderze to by tam po prostu grali. Reset nic nie usuwa i w zasadzie jedyne co robi to odświeża rozgrywkę a tak stara gra tego właśnie potrzebuje bo niczym innym nie przyciągniesz ludzi.
Masz nawet d2R. Odświeżają kultową gierkę, wróci trochę starych graczy, przyjdą nowi i przez jakiś czas gra będzie dawała rozrywkę ludziom a o to w tym wszystkim chyba chodzi bo to właśnie gra a nie realne życie.
Tak samo było by tutaj. Trochę starych by wróciło trochę nowych by się podpięło i na jakiś czas serwer by znowu żył.
Niestety szansa na to została zaprzepaszczona bo obecnie to nie sądzę, aby ktokolwiek chciał zaczynać od nowa pół roku przed premierą odświeżonej wersji.
Reply
#40
Przecież już od roku ponad jestem z Wami w krucjacie przeciwko Kaziowi xd a od kwartału to wnet mnie nie było tak żeby pograć cokolwiek..a to że sobie troluje z tego że 10-15 osób chce resetu.. a bo wiem że i tak Kaziu tego nie chciał i nie zrobiłby. To czy kiedykolwiek napisałem kontrargumenty przeciw to i tak nie ma żadnego znaczenia ani nigdy nie miało.

Przepych jest tutaj tylko i wyłączenie z powodu ewentow. Ale porządnych rare i craftow bieda.. Więc dupczenie o resecie jak tyle do wyrolowania jeszcze zostało Uśmiech przeklęta zaraza wyniesiona z battlenetow Duży uśmiech

Myślę że ten pomiar czasu ile dla kogo to max zależy od wielu współrzędnych. Czy pracuje, jeżeli tak to dlaczego tak długo i czy ma dużo na głowie Duży uśmiech bo są ludzie co zasiadają na 2-3 h w weekend i dla takich to właśnie najlepiej gdyby resetu nie było wcale. Bez pierdu pierdu Uśmiechchyba tylko maciejko będzie prał po 16 h dziennie..
No ale ze jesteśmy indywidualistami i do tego egoistami to każdy i tak napisze pod siebie co ile by chciał event co ile reset, a jak nie ma wcale, odgórnie to spokój wtedy jest. No
[Image: 1640782459.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)