Ja mam taki problem że każda nowa gra po odpaleniu mh mi się wywala i zmienia mi w nowej grze pozycję pulpitu.
Shoutbox archive
Nie wiem OCB ale nie mogę się połączyć. Wszystko tworzy normalnie ale wywala podczas próby połączenia
Jutro lece na wakacje, nie bede miał komputera. Musicie sobie przez tydzień poradzić sami


