Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - co Wy na to?
#21
To może jakaś ankieta.
Jestem ciekaw, czy Kaziu byłby w stanie przepisać mod realmowy pod niższy patch (tak żeby była zwiększona skrzynka, 200 zwojów, tele w mieście, wp na cows). I byłbym za czymś nawet niższym niż 1.11, tak żeby można było pograć oldschoolowe pvm.
#22
Ankieta spoko sprawa, dla mnie kraina pvp + 1.11 najlepsza opcja.
#23
(08-31-2020, 07:45 PM)dejv87 Wrote: Ankieta spoko sprawa, dla mnie kraina pvp + 1.11 najlepsza opcja.

Identynczy układ był i działał świetnie na StarGate i późniejszej Fortecy, stare dobre czasy 2006-2010.
Tylko, że jest rok 2020. Kraina pvp to teoretycznie fajna idea, ale ona zabije obecną krainę na 1.13. Zresztą Kaziu powiedział, że nie bierze tego pod uwagę.
#24
Ludzie co wołają za krainą pvp to beneficjenci 500+ aka socjaliści. Wszyscy po równo, każdemu jednakowo bez żadnego wysiłku.
Gry takie jak diablos w swoim założeniu są czymś w rodzaju rywalizacji i dążenia do ciągłego ulepszania swoich charów, tak więc całe piękno polegające na tym że co sobie ustukasz to tym sobie pograsz. Uploadnijcie te sejvy i zróbcie próbny rozruch na TCP IP. Zakładam że kilka razy się spotkamy potem temu nie pasuje albo tamtemu i kraina byłaby rozpierdzielona, stąd też wniosek by to stestowac bez ingerencji w to co jest. Istnienie czegoś gdzie masz wszystko bez kiwniecia palcem RÓWNOLEGLE z miejscem gdzie trzeba wszystko zdobywać samemu jest oczywistym absurdem. Jedno wyleci z obiegu definitywnie.
[Image: 1640782459.jpg]
#25
Kraina PvP odpada na pewno wg mnie to samobójstwo.
Kraina 1.11b w sumie super sprawa, patch na którym najwięcej grałem i najlepiej wspominam, ale jest jedno duże ALE mimo wszystko to będzie taki mały reset serwera, a same patch'e 1.11 i 1.13 aż tak bardzo się nie różnią poza dropem.
Bardziej mi zależało na wyjściu na przeciw nowym graczom (a nie spełnieniu nostalgii starych ;P), czyli Diablo II w HD + modyfikacja z nowym ciekawym contentem.
#26
(08-31-2020, 10:23 PM)kaziu Wrote: Kraina PvP odpada na pewno wg mnie to samobójstwo.
Kraina 1.11b w sumie super sprawa, patch na którym najwięcej grałem i najlepiej wspominam, ale jest jedno duże ALE mimo wszystko to będzie taki mały reset serwera, a same patch'e 1.11 i 1.13 aż tak bardzo się nie różnią poza dropem.
Bardziej mi zależało na wyjściu na przeciw nowym graczom (a nie spełnieniu nostalgii starych ;P), czyli Diablo II w HD + modyfikacja z nowym ciekawym contentem.

Kaziu , moim zdaniem Median to aż za duza modyfikacja. Ja osobiście próbowałem na tym grać ale niestety za dużo udziwnien dla mnie ( głownie zmiana umiejętności).

Natomast ten myth mod bardziej do mnie osobiscie przemawia.

Jeśli nie może to być kraina 1.11 Język to chyba już bardziej w strone Myth niż Median
#27
Jest wielu fanów dobrego starego diabełka. On ma po prostu to coś w sobie. Ja należę do tych osób, które im dłużej coś zbierają tym większą motywację mają do działania. W mojej opinii eventy zabijają rozgrywkę bo po co grać pół roku po x jak można ten x zdobyć w tydzień intensywnej gry na evencie.

Zdecydowanie przychylam się do podejścia Horrora i jego argumentacji nt. PvP.
Kaziu też ma rację jeśli chodzi o 1.11 ( tzw. mały reset ). Tutaj jest jednak jedno ale. Na cokolwiek trzeba sobie ciężko zapracować tak jak to było kiedyś i chyba to przyciągało wielu graczy do d2. Dla mnie im więcej pracy włożę w wykonanie czegoś tym większa satysfakcja. Nie jestem pokoleniem, dla którego mleko jest z biedronki a jedzenie bierze się ze sklepu.

W związku z powyższym moim zdaniem najlepsza opcja to zrobienie krainy na 1.11. Każdy będzie miał wybór. Grac sobie PvM od początku albo lecieć PvP, PvM na 1.13.
Dla mnie mediany i inne udziwnienia po prostu psuja rozgrywkę i jest fajnie przez 2 miesiące i szybko przychodzi znudzenie a jeżeli na eni czekasz 2 lata to wtedy jest mega radość z rozgrywki.
#28
(09-01-2020, 12:05 PM)dejv87 Wrote: Jest wielu fanów dobrego starego diabełka. On ma po prostu to coś w sobie. Ja należę do tych osób, które im dłużej coś zbierają tym większą motywację mają do działania. W mojej opinii eventy zabijają rozgrywkę bo po co grać pół roku po x jak można ten x zdobyć w tydzień intensywnej gry na evencie.

Zdecydowanie przychylam się do podejścia Horrora i jego argumentacji nt. PvP.
Kaziu też ma rację jeśli chodzi o 1.11 ( tzw. mały reset ). Tutaj jest jednak jedno ale. Na cokolwiek trzeba sobie ciężko zapracować tak jak to było kiedyś i chyba to przyciągało wielu graczy do d2. Dla mnie im więcej pracy włożę w wykonanie czegoś tym większa satysfakcja. Nie jestem pokoleniem, dla którego mleko jest z biedronki a jedzenie bierze się ze sklepu.

W związku z powyższym moim zdaniem najlepsza opcja to zrobienie krainy na 1.11. Każdy będzie miał wybór. Grac sobie PvM od początku albo lecieć PvP, PvM na 1.13.
Dla mnie mediany i inne udziwnienia po prostu psuja rozgrywkę i jest fajnie przez 2 miesiące i szybko przychodzi znudzenie a jeżeli na eni czekasz 2 lata to wtedy jest mega radość z rozgrywki.

Jesli chodzi o 1.11 jestem tego samego zdania. Dlatego tez wiecej czasu spedzam na single ;P bo tam to zbieranie mozolne ma swoj urok. Ale jesli juz miala to by byc jakas modyfikacja to bardziej ten Myth.

Ale 1.11 to jednak bylo by tooo
#29
Tak szczerze to dla mnie albo 1.11 albo nic ma sens Język Powód prosty. Zaawansowane modyfikacje przyciągną ludzi na chwilę i później serwer umrze śmiercią naturalną. Przesyt itemowy działa na wyobraźnię. Jedyny ( w moim odczuciu sposób ) na w miarę stabilny serwer w długim okresie czasu jest patch 1.11.
#30
(08-30-2020, 09:23 PM)TeRRoR Wrote: nie znam się na tych patchach ale widziałem ostatnio filmik dbrunski125 na yt i on gral w dość ciekawy patch może cos takiego?


To się nazywa Path of Diablo, z tym, że to jest private server mode więc nie wiem czy dostępne żeby wrzucić na d2realm

https://www.youtube.com/watch?v=Tl58s53PK6w


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)