Poll: Jak widzisz drugą krainę:
You do not have permission to vote in this poll.
Nie chcę drugiej krainy
34.78%
8 34.78%
Kraina oparta o Myth Mod
13.04%
3 13.04%
Kraina oparta o inny mod (proszę w komentarzach napisać jaki mod)
17.39%
4 17.39%
Klasyczna kraina 1.11b bez eventów i ułatwień
34.78%
8 34.78%
Total 23 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - ankieta
#51
Bez sensu jest te całe gadanie bo argumenty są słuszne odnośnie pvp ale Kaziu woli się bawić w jakieś mody albo krainę 1,11 w roku 2020 zamiast zrobić pvp gdzie możliwy byłby jakiś napływ graczy itd także przykro
#52
@PRS
pełna zgoda napędza tak, ale brak pvp nie zabija pvm. Zmienia tylko sensowność pewnych działań.

Nie żebym był złośnikiem ale skoro pomysł przeszedł bez echa to w opinii innych pewnie nie był wystarczająco dobry aby go w ogóle komentować Język

Pomysł drugiej krainy wyszedł od Kazia tylko on chciał robić ją na jakimś modzie i to nie spotkało się z przychylnością ludzi. Pospólstwo stwierdziło, że są lepsze alternatywy dla drugiej krainy jeżeli miała by w ogóle powstać.
Dla mnie dwie krainy pvm mijają się z celem bo i tak gra za mało ludzi. Logicznym ruchem w mojej opinii było by więc zrobić jedną pvm czy z resetem czy bez to kwestia do dogadania a drugiej pvp.

Jak zostawiać jedną to moim zdaniem najlepszymi rozwiązaniami byłby reset obecnej drabinki oraz cykliczne resety w przyszłości ) bez eventów ) i zostawienie pvp na nld tak jak to działa na cbn lub zrobienie 1.11b bez eventów.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Także postawić pvp na miesiąc próbny bez zobowiązań i zobaczyć jakie będą efekty to moim zdaniem rozwiązanie idealne.
#53
(09-18-2020, 11:14 PM)remor696 Wrote: kupa prawda, ta gra jest tak stara, że większość graczy na naszym realmie to zapaleńcy pvp

Kraina pvp dała by wzrost frekwencji - stara gwardia nie śpi....

Niestety więcej sumarycznie jest pvm ziomalu xD


(09-19-2020, 09:42 AM)Gambler Wrote: Bez sensu jest te całe gadanie bo argumenty są słuszne odnośnie pvp ale Kaziu woli się bawić w jakieś mody albo krainę 1,11 w roku 2020 zamiast zrobić pvp gdzie możliwy byłby jakiś napływ graczy itd także przykro

Nie wiem czy bardziej bezsensu nie jest pisanie o czymś co zostało wykluczone jako opcja już na wstępie ale jeżeli upatrujesz jeszcze w tym jakąś misję Oczko...
Bacząc na dyskusje nie Ty jeden nie przeczytałeś i nie zrozumiałeś - to już powtórzę że "spór" toczy się o utworzenie jednego nowego ciała obok istniejącego spośród wariantów wskazanych w ankiecie, lub zaniechanie tworzenia go. Nie było tam mowy ani o krainie pvp ani o resecie który wydaje się być małym refreshem choć na chwilę.
Finalnie uważam że resecik nie byłby taki zły tylko żeby ukrócić skowyt rzeczywiście odejść od eventów.. Ale że większość to pvm to za 6 miesięcy zawołają o pierwsze turbo krówki, bez wątpienia!

Zresztą szkoda szczempić ryło Uśmiech ankieta ma wyłonić zwycięstwo. W przypadku dwóch wyników ex aequo dogrywka pośród nich i tyle.
[Image: 1640782459.jpg]
#54
Skwituję to tak: nie mój cyrk nie moje małpy. Sądzę, że jak ludzie przeżyli tyle lat od kiedy AR zakończył swoją działalność to "jakoś" przetrwają psychicznie to, że kraina PvP nie powstanie Oczko
Po to mamy jednak forum dyskusyjne aby wyrażać swoje opinie jak się komuś coś nie podoba/podoba/ma lepsze w jego mniemaniu pomysły na działanie realmu. To czy administrator się nad nimi pochyli to bez znaczenia bo i tak zrobi jak będzie chciał. Tak samo z rządami państw, nie podoba mi się sposób rządzenia od kiedy zacząłem się tym interesować czyli z 15 lat. Mam inną wizję dobrze działającego Państwa ale nie mam na to wpływu więc stosuję się do aktualnej rzeczywistości i na razie w miarę dobrze żyję choć w źle zarządzanym Państwie.
Tak samo z realmem będzie jak zarządca chce ale w mojej opinii spróbować czasowo nie zaszkodzi. No ale nie wiemy czego Kaziu oczekuje bo napisał jedynie, że chciał krainy na innym modzie ale ludzie średnio chętni. A musi pamiętać, że to ludzie tworzą społeczność realmu a nie Admin. Bo co z tego, że będzie po jego myśli jak będziemy mieli sobotę godzinę 18:10 i 0 players online.

Pozdrawiam
#55
Odpowiedź na rozterkę w Twoim ostatnim zdaniu Dejv znajdziesz patrząc na swój dowód osobisty i pesel xD.

No fuckin way na maratony Duży uśmiech

Nawiasem wtrącę, tak Tworzą go ludzie i to ludzie którzy grają rano pvm bo mają na 14, Ci co grają w nocy pvm (nie licząc brh smitterem xD) i Ci co są zawsze kiedy tylko mogą - czyli większość która gra pvm. Jak i Ci których już nie ma między nami, a byli niegdyś baaardzo aktywni, głosów takich ludzi brakuje w tej dyskusji co by ich skłoniło do tego żeby popykać i na jakich warunkach. (Chyba że PESEL ich nie puszcza już Duży uśmiech)
Nie TYLKO garstka krzyczących bo chcą sobie mecz zagrać o 20 albo i nie... Oj nie nie nie choć też są jego częścią Oczko nikogo nie marginalizuje.

Mam nieodparte wrażenie że gdyby w ankiecie ulokowano wariant reseciku to mimo wszystkich łkań, migotów komór serca i nadciśnienia tętniczego byłby #1 xD
[Image: 1640782459.jpg]
#56
Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w ankiecie oraz wyrażenie swojej opinii. Na dzień dzisiejszy nie będzie żadnych zmian na serwerze.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)