Poll: Jak widzisz drugą krainę:
You do not have permission to vote in this poll.
Nie chcę drugiej krainy
34.78%
8 34.78%
Kraina oparta o Myth Mod
13.04%
3 13.04%
Kraina oparta o inny mod (proszę w komentarzach napisać jaki mod)
17.39%
4 17.39%
Klasyczna kraina 1.11b bez eventów i ułatwień
34.78%
8 34.78%
Total 23 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - ankieta
#11
1.09d ! + Ten co jest, bylo by idealnie
#12
Po oddanych 21 głosach w ankiecie niestety widać, że potencjał jest mizerny. Najprawdopodobniej co by się nie zrobiło na dłuższą metę nie przyniesie oczekiwanego efektu. Gra ma już swoje lata i tego się nie przeskoczy. Pozostawienie stanu obecnego = stagnacja.
Administrator musi sobie zadać pytanie czego on oczekuje od serwera. Bo jak ma stać tak jak stoi to imo szkoda nawet prądu i lepiej to zamknąć. Event się skończył i ciężko będzie o zagubioną duszyczkę.
Ja bym dorzucił drugą ankietę na temat serwera PvP oraz resetu obecnej drabinki. Nawet jakby nie było większej szansy na żadne z rozwiązań to na miejscu Kazia chciałbym zobaczyć odzew społeczności. Bo jeżeli dalej osób zainteresowanych będzie tak samo mało jak teraz to szkoda Kazia czasu na ogarnięcie czegokolwiek bo samo zrobienie mułów z itemami pod PvP wymagało by ogromu czasu. Zwłaszcza, że zaraz były by pretensje, że czemu to jest a tego nie ma etc...
#13
Ile by osób nie głosowało wynik trzeba mieć na uwadze. Można zakładać że osoby które nie grają już - grały dawno ale nie zaglądają opowiedzą się za opcją żeby była nowa krainą obojętnie na jakim patchu. Tak więc w mojej skromnej ocenie gdyby powiadomić wszystich mailem i przyszli by oddać głos wygrała by kraina na 1.11. lub obojętnie jaka inna forma aby zacząć od 0.
Takie save'y pod każdy build każdej klasy są już zrobione. Mogę Ci je podesłać jak i każdemu kto by chciał na nich pograć pvp na privku i zobaczyć czy przynosi to fun a jezeli tak to na jak długo Uśmiech, bo roz#&@*^% krainę której zmiany nie chce 33% głosujących po to by przekonać się że ustawka na krainie pvp jest tak samo skuteczna jak każde inne przedsięwzięcie w dalszej perspektywie czasowej to słaba opcja.
Tak więc sumując każdy pomysł jest dobry tylko nie łączyć darmowego dobrobytu bez wysiłku z normalna grą która ma to jako nadrzędne założenie - kołować stuff Uśmiech i to przyniosło jej sukces.
A co do małego zainteresowania oddaniem głosu w ankiecie. Jeżeli taki stan rzeczy jest teraz i Ci starzy gracze nie mają czasu oddać głosu bo zwyczajnie nawet tu nie zaglądają 1 na kwartał, to oddanie decyzji w ręce tychże którzy za jakiś czas znowu porzucą.. No ale to jest demokracja Duży uśmiech niczemu się nie sprzeciwiam więcej.

Pytanie dodatkowe jaka wartość w ankiecie jest wynikiem odzwierciedlającym rzeczywiste potrzeby - to chyba indywidualne odczucie. Fajnie gdyby było 100 głosów; owszem.
[Image: 1640782459.jpg]
#14
Myślę, że przy 50 osobach można mówić o jakichś podwalinach. W mojej opinii dla 20 bez sensu robić cokolwiek ( szkoda Kazia czasu bo za kilka miesięcy będzie to samo ). Z tych 20 w miare regularnie pogra kilka a reszta z doskoku.

Teraz podzielmy graczy na tych co chcieli by grać PvP i tych od PvM.
Jeżeli ktoś jest nastawiony głównie na PvP to po przemyśleniu i przeczytaniu argumentów z poprzedniego tematu przychylam się jednak do tego co pisał Gambler. Mamy rok 2020 dla gracza PvP ma to być przyjemność a nie męka aby nafarmić przed 2 lata na jedną postać bo nie ma dużo czasu na gierkę. Nie sądzę aby ludzie mieli na to czas/chęci. Zresztą przecież można postawić taki serwer na próbę totalnie bez zobowiązań na powiedzmy 1-3 miesiące. Rozesłać maile i czekać na odzew. Jeżeli ruch na serwie zadowoli Kazia to kraina zostanie a jak nie to po prostu się ją zlikwiduje.
To samo tyczy się PvM np. pod 1.11 postawić na jakiś czas jak nie będzie ruchu to zamknąć krainę.
Jak to mówią próba nie strzelba i jeżeli jest chęć ze strony Kazia aby takie coś powstało to co przeszkadza spróbować ?

Wiadomo, reset obecnej drabinki to już bardziej rozwiązanie trwałe i moim zdaniem ruch się zwiększy na chwilę. Tak jak poprzednio pytanie jakie Kaziu ma oczekiwania odnośnie serwera.
#15
Z większości wpisów itp to widzę że ludzie dalejmysla ze w to grę gra tyle ludzi co w fife ^^ beke trochę mam bo to i tak do nikad nie prowadzi. No ale forum jest od dyskusji
#16
Kaziu traktuje serw jak tamagochi, a żeby raz dziennie zajrzeć i zobaczyć czy nie musi jeść pić albo siku. Myślę że poczucie odpowialności za ów zwierzątko nie znajdzie zastosowania w istocie krainy pvp stąd też takie stanowisko, - ja przynajmniej tak to czuje. Bo tam nie ma czego doglądać i nie pojawią się żadne problemy które wbrew pozorom lubi rozwiązywać choć może tego nie widać Duży uśmiech
Jak komuś się nie chce grać to zwyczajnie nie gra lub szuka rozrywek które są nastawione na równy start i tylko rywalizację pvp. To moje zdanie Uśmiech
Sądzę że jednak więcej jest fanów pvm ku pvp kub pvm ku kolejnym buildom i funie z trade niż takich. Sztywna ankieta kraina pvp vs reset by to zweryfikowała co jest bardziej na topie mimo upływu 20 lat.

(09-17-2020, 02:36 PM)vess91 Wrote: Z większości wpisów itp to widzę że ludzie dalejmysla ze w to grę gra tyle ludzi co w fife ^^ beke trochę mam bo to i tak do nikad nie prowadzi. No ale forum jest od dyskusji




To to swoją drogą już podnoszone 100 razy że rozwiązania które dały ożywienie w 2010 nie będą już tak skuteczne dzisiaj.

Zabawny jest fak że większość która pisała o krainie pvp finalnie w tym wachlarzu możliwości wybiera jednak brak drugiej krainy. Czyli to zagorzali egoiści Uśmiech albo pvp albo nic. Tyle że to dalej mniejszość.. Dziwne podejście, ja to jestem za obecnym porządkiem i za resetem i za 1.11 wszystko brzmi interesująco ale głos jest tylko 1.
[Image: 1640782459.jpg]
#17
Powiem tyle popieram dejva dobrze mówi można przecież postawić na próbę jeśli się nie sprawdzi to trudno oczywiście że pije znowu do krainy pvp nie oszukujmy się horror tylko ty jesteś na Nie bo ci żal że zbierałes latami na te posty niestety ty nie chcesz rozwoju w ogóle nawet jak rozmawiałem z tymi co się teraz gra czyli od dwóch tygodni jest nas 5 każdy jest za kraina pvp a jeszcze moim zdaniem przyjdą inni których ty nawet nie bierzesz pod uwagę a co ci zależy tak na tych postach i tak jest 5 osób i nie będzie więcej bo już setny raz mówię kto będzie expil i farmil rok żeby pograć pvp na SC jeśli tego nie rozumiesz to jesteś ciężki kaliber ja sam gram z wami tylko dzięki uprzejmości że mi udostepniliscie posty bo tak bym w życiu się nie zdecydował na granie SC bo jeszcze jest opcja graczy HC którzy uważają że SC jest dla slabiakow i nie będą na to tracić czasu a pvp na krainie by może pograli a idąc jeszcze takim tropem skoro mi udostepniliscie posty to czemu nie chcesz udostępnić wszystkim którzy chcą pograć na krainie pvp także twoje myślenie w ogóle nie prowadzi do rozwoju
#18
(09-17-2020, 02:49 PM)Gambler Wrote: Powiem tyle popieram dejva dobrze mówi można przecież postawić na próbę jeśli się nie sprawdzi to trudno oczywiście że pije znowu do krainy pvp nie oszukujmy się horror tylko ty jesteś na Nie bo ci żal że zbierałes latami na te posty niestety ty nie chcesz rozwoju w ogóle nawet jak rozmawiałem z tymi co się teraz gra czyli od dwóch tygodni jest nas 5 każdy jest za kraina pvp a jeszcze moim zdaniem przyjdą inni których ty nawet nie bierzesz pod uwagę a co ci zależy tak na tych postach i tak jest 5 osób i nie będzie więcej bo już setny raz mówię kto będzie expil i farmil rok żeby pograć pvp na SC jeśli tego nie rozumiesz to jesteś ciężki kaliber

Nie pierwszy raz widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Dyskusja z Tobą to udręka. Really


Napisałem że mi pasuje więcej aniżeli 1 rozwiązanie rozwoju, nie tupie nóżka bo nie bo nie ma pvp :c

Remor kilkukrotnie pisał na sb czy Ann że są postacie to zgłosiłeś się aż Ty. Tak więc stąd tok rozumowania że nie dostraja się pod 1-5 osób tylko pod większość.

A większość says nie dla krainy, tak dla 1.11 tak dla myth mod tak dla 1.09 i nie wiem co jeszcze. A wykluczenie tego wariantu o którym piszesz było decyzja autora ankiety.. Tak więc nie pruj ze ja czegoś nie chce Uśmiech moja ankieta byłaby inaczej sformuowana ale finalnie i tak postawiła by na przegranej opcje pvp.
Już to wyprorokowałem teraz.. Moje proroctwo wynika z tego że zawsze i wszędzie stosunek pvp do pvm zainteresowanych wyglądał tak 20%:80%. Zawsze i wszędzie na każdej krainie platformie battlenetach.

Tak więc tworzenie sztucznego tworu dla mniejszości jest ekonomicznie nieuzasadnione.
[Image: 1640782459.jpg]
#19
Co ty gościu pieprzysz skoro ja widzę po wypowiedziach zgłosiłem się aż ja bo gracze pvp nie będą się bawić w jakieś SC czy to do ciebie dotrze czy nie kto się pruje tylko ty każdy twój post to jest Nie dla krainy pvp i w kółko to samo piszesz ja się dowiedziałem o tych postach SC pvp bo gram na tym serwerze i tylko dlatego ty nie grałeś nigdzie pvp nie znasz realiów i tak gadasz bzdety w kółko a do mnie masz pretensje tylko nie wiem o co czego ty tak bronisz tvt 2 vs 2 albo 2 vs 3 codziennie w kółko? Ja rozumiem że ci żal postów które ubrales latami bo pójdą w odstawke przy powstaniu pvp krainy ale nie możesz być takim egoista bo mówię widzę że tylko ty płaczesz o to a ja się wypowiadam tylko odnośnie pvp bo inne opcje mnie nie interesują A jakiej ty większości mówisz odnośnie pvp to ja nie wiem bo nawet nikt prócz ciebie się tutaj nie wypowiada także...
#20
Niektórzy chyba mają wrodzoną rezystancję na wiedzę...

Nic nie poradzę że nie czytasz tego co napisałem z dostatkiem zrozumienia. Dla mnie może być reset i dzisiaj, patrzę przez pryzmat większości która upatruje fun w grze raczej pvm. To do Ciebie nie dotrze bo Ciebie inne opcje nie interesują. Więc to Ty jesteś ego Uśmiech

Całe zło świata na mnie xd przepraszam za tych co oddali głos nie po Twojej myśli i za autora ankiety ze nie umieścił tam tego wyboru. Sorry Gambler

A kończąc z Tobą bo nie ma to sensu.. Ja w swoim stanowisku przytaczam logiczne argumenty; Twój brzmi że kto by miał czas grać pvm dzisiaj. Kaziu zrobiłby reset to byś widział kto ma czas.. Zleciało by się towarzystwo ówcześnie dobrze poinformowane ofc..

Jeszcze na koniec przepraszam że jestem na nie z krainą pvp bo nigdy nie lubiłem grać na czitach lub ułatwień. Tego nie zmienię.. I że w każdym poście to sygnalizuje ze to z dooopy pomysł w mojej ocenie. Wybacz
[Image: 1640782459.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)