Poll: Jak widzisz drugą krainę:
You do not have permission to vote in this poll.
Nie chcę drugiej krainy
34.78%
8 34.78%
Kraina oparta o Myth Mod
13.04%
3 13.04%
Kraina oparta o inny mod (proszę w komentarzach napisać jaki mod)
17.39%
4 17.39%
Klasyczna kraina 1.11b bez eventów i ułatwień
34.78%
8 34.78%
Total 23 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - ankieta
#21
Nie ma co się spierać bez sensu, świetności grze to nie przywróci Uśmiech

Ten serwer od zawsze był nastawiony na PvM bo PvP się grało na AR. Były swego czasu osoby, które chyba chciały się dowartościowywać grając sobie tu PvP bo na AR dostawali srogie baty. Także w przypadku ankiety PvM vs PvP mogło by być nawet więcej niż 80% na korzyść PvM.

Z drugiej strony jeżeli jest opcja postawienia odrębnej krainy i pewne osoby, które grały PvP się o tym dowiedzą pocztą pantoflową być może przybędą na serwer bo po prostu w chwili obecnej nie ma gdzie grać to nie grają. To by trzeba po prostu sprawdzić wprowadzając rozwiązanie tymczasowe. Ludzie po prostu lubią wracać do staroci jeżeli jest gdzie pograć i nie trzeba spędzać miliona godzin po to aby sobie zagrać PvP.
Dlatego też chyba powstało AR jako alternatywa dla BN. Tam to ile, kto botów napuszczał i na fg przerobił albo za real $ nakupił itemów tym miał lepszego chara. Na AR każdy miał jednakowe możliwości i decydował skill. Działało to bardzo bardzo długo i na bardzo wysokim poziomie.

Ten serwer nigdy nie był nastawiony na PvP także ciężko domniemywać co by się stało gdyby takowa kraina powstała. Być może była by to totalna klapa i dalej grało by 4 osoby. Jest to przecież możliwe.

Patrząc z drugiej strony obecnie serwer jest ale jakby go nie było. Także trzeba sobie postawić pytanie czy może być gorzej ?
Moim zdaniem 3 opcje mogą go tymczasowo ożywić
*reset drabinki
*druga kraina pod 1.11
*druga kraina pod PvP

Z tym, że raczej nie reset + druga kraina na 1.11 bo to podzieli i tak małą grupę osób na dwie części.

Kraina PvP nie koliduje z PvM bo każdy sobie wybiera co chce grać.
Wiem wiem zdaniem niektórych PvM straci sens jak są gotowe itemy na drugiej krainie ale to nie jest tak do końca. Po prostu zmienia się strategię gry bo nie gra się pod crafty czy scs/gcs, które mają zastosowanie w pvp tylko szuka się itemów typowo pod PvM a jak wpadnie coś dobrego pod PvP to przecież nadal można grać blizka czy hamerem ze skillerem 40 hp Język
#22
Zawsze mnie rozwalali tacy ludzie nawet nie spróbował a jest z góry na Nie powiedz to setka ludzi którzy grali na krainach pvp to by cie śmiechem zabili jakie czity człowieku poczytaj trochę historie nawet ar nie masz nawet pojęcia a się wypowiadasz a mi zarzucasz brak wiedzy

No i popieram wszystko co powiedział dejv myślę tak samo Panie horror i teraz ty to przeczytaj i może coś przemysl
#23
Jeśli prowadzona jest dyskusja i masz jakieś stanowisko to poprzyj je czymś sensownym nie w stylu pvp to g lub nikt nie ma czasu na grę pvm, tylko pvp nas zbawi.
Bo nie wytrzymują krytyki ani nie są logiczne.
Moja racja jest mojsza. Moja argumentacja co do tego konkretnego miejsca jakim jest d2realm jest jak najbardziej zasadna i znajduje poparcie w wypowiedzi chociażby przedmówcy dejv87. Tu więcej zawsze było pvm, a to że grywane było pvp jeszcze rok temu 4v4 to stało się miłym dodatkiem.
Dlatego dyskusja z Tobą jest uciążliwa bo to ja jestem otwarty na 3 opcje Ty na jedną. Więc nie szufladkuj mnie Panie miłościwy. I tak nawiasem z góry i szczodrze smyra mnie co ma do powiedzenia Twoja setka ludzi którzy grali. Słowo klucz to grali, ale już nie grajo. Jarzysz. Nie wspominając o historii ar, mam ciekawsze zajęcia niż sledzenie wydarzeń i frekwencji na nieistniejącym już bycie. Jeżeli było a nie jest no to coś poszło nie tak?

Po raz kolejny dowodzisz ze nie czytasz ze zrozumieniem. Napisałem ułatwień i czitów w grach, do tej pierwszej grupy zaliczam gotową postać z 99 lvl i perf eq i tak, pochodzi z programu który zwie się hero editor bądź jamella, w 2001 roku na otwartym battlenecie ludzie którzy bili się pvp postaciami pochodzącymi z tych programów tworzyli gry "cheater duels" itp. Skoro tak lubisz historię to uwierz że tak było.
[Image: 1640782459.jpg]
#24
No ale co ja mam ci mówić przecież powiedziałem już wszystko pvm od nowa moim zdaniem w tych czasach już ma znikomy sens a jeżeli jest 2 GS czemu nie postawić na pvp? A co do serwerow przecież wszystkie się już rozpadły myślisz że ten będzie wiecznie? A co do tego grali ale już nie grają z ludźmi pvp jest tak że się pochowaja ale jak jest możliwość to wyjdą z cienia nie mówię że teraz by tak było na 100% ale pytam co komu szkodzi spróbować a tak jak kolega dejv napisał pvm nie szkodzi grać przy pvp jedni chcą od New pvm to można reset zrobić a inni będą chcieli tylko pvp to będą grać pvp i co w tym złego ja tu przedstawiam dobre argumenty a ty się stawiasz nie wiem po co
#25
Uważam że ten może być wiecznie na przekór i na pohybel sku%^#@&$. Odpalę kompa to zuploaduje na forum paczkę postaci i założymy temat w którym ktoś hostuje TCP IP i pogramy sobie te równe pvp.. Obawiam się że podobnie jak teraz będziemy mieli problem z pomieszczeniem wszystkich graczy na 1 rozgrywce. Czemu nie taki test?
[Image: 1640782459.jpg]
#26
Nie podlega dyskusji, że scena PvP jest obecnie niszą i być może można by tę niszę spróbować zagospodarować.
Czy przyniesie to wymierne efekty ? ciężko powiedzieć bo być może będzie to totalna klapa ale być może strzał w dziesiątkę i jakieś dobre TvT będzie chodzić regularnie.
Zakładam, że Kaziu Tworząc te tematy chce drugiej krainy i widzi potrzebę przerwania tej stagnacji. Jako, że PvP obecnie pograć nie można chyba nigdzie może warto było by tymczasowo taką opcję przemyśleć ? Tak jak pisałem bardzo ciężko przewidzieć jakie będą tego efekty ale jak to mówią jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Na pewno plusem takiego rozwiązania jest to, że nie ingerujemy w ogóle w obecną krainę. Jak się nie sprawdzi to wracamy do początku czyli dumamy dalej czy lepszy reset czy 1.11 czy jakiś inny mod czy nie zmieniamy nic.
Nie ryzykuje się w zasadzie niczym. Jest to na pewno duży plus takiej próby.
#27
Proszę cię opamietaj się kto ci przyjdzie grać tcp/IP przesz to było 20 lat temu skąd ktoś się dowie skoro tu nie gra ja się tobie na prawdę dziwię nie nudzi cię granie 2 vs 2 w kółko to samo jakimiś niedorobionymi postami nie wiem co ja mam ci to narysować jesteś gościem który kupował w sklepie firmowym np adidasa z innymi ludźmi (gracze pvp) powiedzmy sklep zamknęli nie ma innych to rezygnujesz z firmy adidas ale jednak masz chęci kupować dalej a ktoś ci mówi chcesz adidasa? Idź do lumpeksu może coś znajdziesz i to są właśnie twoje propozycje granie na SC żeby się ubrać albo jakieś śmieszne tvt na TCP/IP reasumując nie ma sklepu nie ma klientów szanujących się którzy nie chcą grzebać po lumpach nie wiem czy to dobry obraz tego ale może coś Ci to da do myślenia

No i właśnie kolejny raz stowka dla deva bo co teraz jest do stracenia jak praktycznie nikt nie gra?
#28
Ja tam akurat lubię lumpeksy.
Niestety dyskusja jest bezcelowa bo Ojciec nie chce krainy pvp a w rozrachunku kontra inne pomysły również przegra. Jezeli nie przyjdzie na TCP to nie przyjdzie wcale. Zakładam prostą ankietę czy bardziej satysfakcjonuje Cię granie na własnym stuffie z lumpeksu czy od sponsora adidasa xd.
Wybieram własny lumpeks [x]
[Image: 1640782459.jpg]
#29
A czy nie miałoby sensu istnienie krainy pvp i pvp na 1.13 równocześnie ? W zależności od dostępności graczy można by się wtedy było umawiać, czy gramy danego wieczora na kraince czy na własnych crapach
#30
A swoją droga horrorku zobacz jakim jesteś hipokryta aż miło tak bronisz swojego stanowiska pvp tylko z własnego wysiłku bez ułatwień itd a co to są eventy na których pewnie uzbierales połowę stuffu i expa jak nie ingetencja w grę czyli ułatwieniem SZACH MAT POZDRAWIAM ADAM MALYSZ


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)