Poll: Jak widzisz drugą krainę:
You do not have permission to vote in this poll.
Nie chcę drugiej krainy
34.78%
8 34.78%
Kraina oparta o Myth Mod
13.04%
3 13.04%
Kraina oparta o inny mod (proszę w komentarzach napisać jaki mod)
17.39%
4 17.39%
Klasyczna kraina 1.11b bez eventów i ułatwień
34.78%
8 34.78%
Total 23 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Kraina - ankieta
#31
No wlasnie do tego prowadzą naciski, i słuchanie mądrych do oszustw i lamerstwa. Był event to się grało - dostępny dla wszystkich w miarę domyślnym czasie, nie ma eventu też się grało. Czy połowę -nie powiedziałbym, ale po raz kolejny wskazuję że dla mnie reset może odbyć się choćby i za 5 minut.. Tak więc wbij sobie do główki ze nie bronię swojego bo mogę się z tym rozstać. Uzbiera się znowu za rok dwa trzy.
[Image: 1640782459.jpg]
#32
No to w takim wypadku skoro jesteś otwarty na reset to co ci zależy na opcji reset krainy już mniejsza czy na patchu 1,11 czy 1,13 i niech ludzie grają pvm którym to pasuje i druga kraina pvp na innym gsie i nie mów że to mniejszość bo widzę po wypowiedziach że ludzie by się skłonili ku tej opcji

No i widzisz był event to się grało czyli nie jesteś też czysty była możliwość to zgarniales itemy i runy proste jakbyś się trzymał tak swoich zasad to byś nie grał eventow ja np od początku byłem na NIE co do tych eventow jeszcze itemy hry kij ale Expo to dla mnie było przegięcie paly i np nie zagrałem nic palem żeby go wyexpic na eventach jak to mówią kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień rzucilbys?
#33
Widzisz a nie grzmisz.

Emocje nakazują mi uciekać się do niecenzuralnych epitetów ale powoli, wróć do poprzedniego tematu gdzie JASNO wyłożyłem ze istnienie tych dwóch kwestii oddzielnie szkodzi tej części która stanowi większość czyli graczom PVM. To jest potwierdzone info bo mają z kim trade BIĆ ITEMAMI KTÓRE SA OK DLA PVP ONI CHĘTNIE ZAMIENIA JE NA HR CZY INNY CRAP. i chyba nie ma bolca żebyś mi mówił że jest inaczej bo od ostatniego resetu większość moich dóbr mam od pvmowcow odkupione i to jest fun.
Nie ma tu k%#@ 1k graczy że 800 będzie grało pvm a Ty i Twoje setki z ar pvp.


Przylepiasz mi egoistę przy czym jasno z Twojej wypowiedzi wynika że to Ty się kurczowo trzymasz jednej wizji i resztę masz gdzieś - ja jestem otwarty na jedną z opcji za którą opowie się większość. Zaorane.

Przy czym przystępujesz do tego żeby określić mnie mianem hipokryty gdy już wyjaśniłem Ci że granie na czymś do czego nie włożyłeś krzty potu jest cheat lame i do domu - stwierdzasz ze grałem na evencie - tak grałem bo tak chciała większość i analogicznie działam zawsze dla dobra i zadowolenia ogółu. Chcieli event to mają. Ja też pograłem. Pomimo to wymagało to mojego wysiłku jakiegokolwiek. Znów zaorane.

Teraz jak i ciągle że bronię swego. Może być reset karwasz. Zaorane.

Co jeszcze mam Ci wyjaśnić?

To jest motoryka tej gry zaczynasz gołym Bolkiem i sobie go przyodziewasz tak to wymyślili jprd
[Image: 1640782459.jpg]
#34
Przenieście swoją dyskusję panowie na PM, bo tego nie idzie czytać, i nie wnosi ona wiele jeżeli chodzi o temat drugiej krainy. W sumie to mogłaby się ona zakończyć na dwóch postach.
#35
Yes przepraszam sprawy zabrnęły za daleko rozmowa toczy o coś co z góry zostało wykluczone. Proszę o karę dyscyplinarną i już nie zajmuje stanowiska bo jestem stronniczy za dobrem ogółu i przetrwania tego miejsca które jest wolne od spam botów i ger zaczepników.
[Image: 1640782459.jpg]
#36
Tak jesteś egoista gdzie jest ta większość skoro piszesz ty ja i dejv a co z graczami pvm HC ty nie grasz HC to masz gdzieś prawda jest taka eventy są pod takich graczy jak ty tak ja to widzę patrzysz swojej dupy i nie chrzan mi tu bzdur bo od początku byłeś za tym skoro dyskusja jest o drugą krainę to chyba pvp jest takową a niby czemu mi zarzucasz egoizm przecież ja nie mam nic przeciwko resetowi laddera i zmianie patcha czy co tam ale setny raz mówię skoro jest możliwość drugiej krainy to czemu nie może to być pvp a po cholerne robić dwie krainy pvm? Już to widzę jak będą grali tu i tu sam napisałeś że ci co nie są za drugą kraina to zwolennicy pvp to ile jest teraz głosów 8 i 7 na 1,11 no i jest większość której tak bronisz także 1,11 pvm i drugi GS 1,11 też może być pvp i w czym jest problem?
#37
Reszta się przygląda jak można nie rozumieć oczywistych faktów i kalkulacji popartych baczną obserwacją ostatnich lat działań na różnych krainkach.

Nie mam do Ciebie siły człowieku, większość ma głos, a większość nie chce Twojej krainy pvp stając przed wyborem via czegoś innego bo większość zwyczajnie nie jest zainteresowana pvp W OGÓLE. A ankieta i dyskusja miała być po to żeby wyłonić jeden dodatkowy TWÓR, jeden , liczba pojedyncza, nie coś + coś , tylko jeden dodatkowy obok istniejącego lub zdyskwalifikować jego powstanie poprzez opowiedzenie się za wariantem NIE CHCE DRUGIEJ KRAINY.

i jeżusie nazat rejski, czytaj ze zrozumieniem - błagam, kurde proszę - , napisałem że WIĘKSZOŚĆ Z (Z) ZZZZZZZ , ( to Z jest tu istotne ) TYCH CO BYLI ZA KRAINĄ PVP W POPRZEDNIEJ DYSKUSJI, FINALNIE ZAGŁOSOWALI NA BRAK KRAINY - bo nie jest po ich myśli - i to jest oznaka egoizmu Uśmiech

Ja nie mam żadnego problemu, problem jest zgoła gdzie indziej - do dyskusji i ankiety nie jest dopuszczony nawet ten pomysł więc ta walka mija się z celem.

tak więc jak dla mnie jest 22:0 dla krainy PvP, choć pośród tych 22, 3 lub 4 osoby chętnie by tam pograły.

P.S.
TO w jaki sposób wyedytujesz swoją myśl i przelejesz ją na post na forum ma spory wpływ na to czy i jak zostanie odebrana oraz zrozumiana.
Niemiło mi się czyta taki ciąg pół zdań nie oddzielonych ni kropek ni przecinek, nie wiem dokładnie co chciałeś przekazać; a raczej zapytać bo są tam tylko dwa znaki zapytania - ale na pewno już to wiem, lub nie znam na to odpowiedzi. Zastanawia mnie tylko dlaczego nie możesz skupić chwilę uwagi i zacząć czytać dokładnie to co ja nadaję, nie jestem grammar nazi - ale chyba staram się być spójny i nie zaprzeczać sam sobie. Bo kontynuując tą jałową dyskusje znowu mi coś wytykasz podczas gdy pożerasz istotne przyimki z moich wypowiedzi i zaczynasz mnie nimi atakować, gdy przeinaczone przez Ciebie mają sens odwrotny do tego który ja nadałem.
[Image: 1640782459.jpg]
#38
Proszę admina o usunięcie tego spamu.

Kiedyś w 2012 graliśmy w teamie PRS, ja, Czu, Remor i chyba jeszcze dwóch.
Wracam tutaj z sentymentu do starych czasów za panowania DG i ubierania Enigmy w napierśniku przez PRS.

Mój głos to oczywiście punkt 4, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem banowania każdego kto używa jakikolwiek program trzeci, co w D2Trade bywało wyjątkowo często, zwłaszcza auto inv i mh to już każdy miał.

W każdym innym wypadku:
reset obecnego laddera 1.13c + kraina pvp PCL 1.13c z gotowymi itemami dla tych co płaczą, że nie mają całego dnia na farmienie itemów mimo, że jest to najbardziej oczywistym faktem i celem w tej grze, czyli wielogodzinna farma, żeby mieć idealną postać do pvp. Jeśli ktoś ma inny cel w tej grze to nie pozdrawiam.
#39
Ta pewnie może jeszcze mam ci tu poemat napisać bardzo dobrze że ci co są za pvp oddali swój głos że nie chcą drugiej krainy sam tak zrobiłem pozatym czemu ty gadasz za innych 22 z czego będzie 3-4 skąd to wiesz bo sobie tak ubzdurales? Nie chce mi się z tobą gadać bo to faktycznie nie ma sensu niech będzie że nie ma nawet opcji w ankiecie krainy pvp i nie ma o co walczyć zresztą ja nie mówię że ktoś z ar tu przyjdzie grać tylko to co dejv że można spróbować przez miesiąc dwa trzy nie to może coś innego wtedy
#40
Bo jestem tu codziennie, każdego kto zagłosował znam lub kojarzę i wiem co go interesuje, dlatego roszczę sobie prawo do wysunięcia takiego wniosku że Ty, Remor, Prs, i Dejv, to 4 osoby które mam na myśli że chętnie by tam zagrały, reszta to graczem pvm/pvp lub hc których ten temat nie interesuje. Mogłem tak obliczyć? mogłem się tez pomylić o wartość 1 osoby. Nie więcej. Nie gadam za wszystkich, oceniam na chłodno i analizuje Uśmiech. Nie czas i miejsce na to żeby uczyć jak się wypowiadać, że zaimki osobowe z dużej bo tak wypada z kulturą, ponieważ zakładam że sam sporo nagiąłem regulamin wdając się w dyskusje podczas gdy nazwa tematu dotyczyła czegoś innego.
Na pewno nie nazwałbym tego sporem który powinniśmy ogarnąć na PM, bo dotyczy to pośrednio ankiety, ale zakończmy na tym - są wyniki, będą decyzje lub nie.
[Image: 1640782459.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)