Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Start
#21
W ogóle to nie trzeba dużo żeby D2 działało. Wystarczy mieć rejestr bez pozostałości po starych d2/battle net, pobrać czyste d2 + patch + loader + mh, ustawić prawidłowo zgodności i tyle. Czasem win10/antywirus może blokować exe loadera/d2/mh to trzeba dodać wyjątki i tyle ;p
Reply
#22
Maniek nawet na swoim starym lapku z Linuksem uruchomiłem Oczko Spróbuj jeszcze zrobić tak:
1. Zrób skrót do game.exe
2. W skrócie dodaj parametr -opengl

Mi tak pod Linuksem poszło.
FenixIT.pl - Administracja serwerami
Reply
#23
Kaziu a powiedz orientujesz się czu ma battlenet ktoś gra czu wszystko na d2 resurrected poszło xd mam w planie na dniach tam zajrzeć tylko żeby się obecne d2 nie zwaliło a ten plik co na forum jest paczka patchy to na jakiej zasadzie działa? Że można latać na d2 mimo iż wymagany jest inny paych tutaj a inny ma battlenet np? Sorki że tutaj ale ten Shoutbox mnie rozwala jak zamienia słowa xd
Reply
#24
(01-03-2024, 10:17 PM)kaziu Wrote: I zaktualizuj sterownik karty graficznej, powinieneś odpalić z wraperem D2GL jak masz GTX660

mam aktualne sterowniki gtx-a

(01-03-2024, 11:05 PM)kaziu Wrote: Maniek nawet na swoim starym lapku z Linuksem uruchomiłem Oczko Spróbuj jeszcze zrobić tak:
1. Zrób skrót do game.exe
2. W skrócie dodaj parametr -opengl

Mi tak pod Linuksem poszło.

a którą wersję pobrać 1.11b czy 1.13c ? , zrobiłem i ten sam błąd wyskakuje
Reply
#25
Ja testowałem na 1.13c.
Ale sprawdź jeszcze czy 1.11 Ci pójdzie bez problemu.

@dRaGoN

Nic ci nie zwali D2:R to zupełnie inna gra.
FenixIT.pl - Administracja serwerami
Reply
#26
(01-04-2024, 03:09 PM)kaziu Wrote: Ja testowałem na 1.13c.
Ale sprawdź jeszcze czy 1.11 Ci pójdzie bez problemu.

@dRaGoN

Nic ci nie zwali D2:R to zupełnie inna gra.

nawet 1.11 odpalic się nie chce , wyskakuje czarne okno i po chwili znika

Temat nie aktywny xD udało mi sie ;D problem był z tym plikiem glide3x.dll , można pograć ;p
Reply
#27
Jak do tego doszedłeś Maniek? Mówiłeś, że clean wersja też Ci nie działa.
FenixIT.pl - Administracja serwerami
Reply
#28
(01-04-2024, 07:16 PM)kaziu Wrote: Jak do tego doszedłeś Maniek? Mówiłeś, że clean wersja też Ci nie działa.

siedzialem i sie bawilem , az sie udalo niestety nie dziala mi ten mod , ale gram na malym oknie tak jak kiedys i jest git
Reply
#29
Kaziu ale stare d2 nie odpala się normalnie z poziomu gry na battlenet? Co innego d2 resurrected odpalasz z aplikacji itp
Ale chyba się wstrzymam z battlenet bo może w tym miesiącu kupię gemingowego laptopa to na d2 resurrected wbije na Battlenet Uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)